Plastikāta logi – sērijas un nestandarta pvc logi

PVC logi vai kā izdarīt pareizo izvēli?

Visi uzdod jautājumus, kādus plastikāta logus pasūtīt. Vieni meklē lētākus, citi lūdz uzstādīt pašus labākos, bet lielākā daļa grib atrast zelta vidus un iegūt ideālu cenas / kvalitātes attiecību.

Stikla pakešu logi – izvēle ir atbildīgs lēmums.

Plastikāta logi ir ne tikai telpu apgaismošanas elements, bet diemžēl arī siltuma noplūdes vieta. Atgādināšu, ka pakešlogi mūsu dzīvokļos aizņem aptuveni 25% sienu laukuma, bet siltuma zudumi caur logiem var sasniegt 30-50% telpas siltuma zaudējumu. Izvēloties pakešu logus, ir svarīgi atbildēt uz jautājumu, kur atradīsies šie logi, kādu funkciju veiks?

Plastikāta logi mūsdienās akcents uz siltumu un kvalitāti.

Jauni logi stipri atšķiras no tiem, ko mūsu tirgū vēl piedāvāja nesen, kad klientu lielāko daļu interesēja tikai cena. Šodien daudzi ir sapratuši, ka nevajadzēja pirkt lētus logus. Šobrīd mūsu kompānija piedāvā plastikāta logus ar dažādiem stikla paketēm jebkurai gaumei, pieprasījumam un naudas maka biezumam. Ko tomēr izvēlēties?

Plastmasas logi ar vienas gaisa kameras stikla paketi.

Standarta logi ar 3-5 kamerām un 24 mm stiklapaketi ir izstrādātās ar vācu inženieriem priekš Eiropas ziemām, kur vidējā temperatūra ir aptuveni +3°С. Latvijas ziemas atšķiras no vācijas ziemām ar zemāku temperatūru. Tāpēc mēs rekomendējam pasūtīt enerģiju saglabājošus logus ar trīs stikliem, starp kuriem ir divas gaisa kameras, pildītas ar inerto argona gāzi, pat stiprā salā tādi logi pēc taustes ir silti.

Logu nomaiņa. Kur labāk pasūtīt?

Sērijveida logi ir aptuveni vienādas pie visiem, bet kā tomēr izvēlēties pareizo firmu? Nepasūtiet lētus logus, tie ir izgatavoti no lētām komplektācijas detaļām, kas ilgi nekalpos. Tādus logus piedāvā firmas viendienītes, kas pastāv tikai vienu sezonu un plīst kā ziepju burbuļi, lai nebūtu jāpilda garantijas saistības par lēto darbu.

PVC logu īpatnības:

Lieliska siltuma un skaņas izolācija.

Lietošanas temperatūra no -50 līdz + 80

Laba cenas un kvalitātes attiecība.

Krāsošanas problēma ir novērsta uz visiem laikiem.

Izslēgta putekļu iekļušana starp stikliem

Jauni logi ir ilgtermiņa ieguldījums.

Jaunus logus – plastikāta, koka vai alumīnija logus, mēs rekomendējam pasūtīt firmā, kas izturējusi laika pārbaudi – ir iespēja, ka tā arī turpmāk būs tirgū un, ja būs nepieciešams garantijas remonts, kompānija to paveiks. Firmas „ar vārdu” izmanto tikai kvalitatīvas komplektācijas detaļas, ko vienmēr var nomainīt salūšanas gadījumā. Kvalitatīvas detaļas bija, ir un būs pieejamas.

Logu ražošana izmanto dažādus profilus un stikla paketes. Lūk, to galvenās atšķirības:

  • Rāmja biezums 70 mm, piecas gaisa kameras, stikla pakete no 2 stikliem, stikla paketes kopējais biezums 24 mm – tas ir bāzes, jeb ekonomiskais variants. Tas derēs tādu telpu iestiklošanai, kur komfortam un siltumam nav lielas nozīmes. Tādu ekonomisko variantu var uzstādīt vietās, kur logus bieži nevērs vaļā un tie kalpos ilgi.
  • Rāmja biezums 74 mm, piecas gaisa kameras, stikla pakete no 3 stikliem, kopējais biezums 36-44 mm, divas blīvgumijas – uz rāmja un vērtnes. Tā ir optimāla izvēle lielākajai tipveida dzīvokļu daļai. Ar tādu stikla paketi kondensāta vai ledus rašanās iespēja ir minimāla.
  • Biezums 85 mm, sešas gaisa kameras, stikla pakete no 3 stikliem, kopējais biezums 48 mm, trīs blīvgumijas – divas uz rāmja un viena uz atloka. Tas ir pats siltākais plastikāta logu variants, šos logus galvenokārt pasūta privātmājām.

Jūsu logu komlektācija

Stiklapaketes

Stiklapakešu veidi

Info
Furnitūra

Logu un durvju furnitūra

Info
Ventilācija

Ventilācijas vārsti

Info
Palodzes

Iekšējās un ārējās palodzes

Info

G R O Z S

Sazināties ar mums