Lodžijas un balkoni, terases un verandas

Lodžijas un balkoni, to iestiklošanas darbi ir tehnoloģija, ar kuras palīdzību balkonus un lodžijas, kā arī terases un verandas droši aizsargā no trokšņa, vēja, nokrišņiem un nepiederošu personu iekļūšanas. Mūsdienās eksistē daudz iestiklošanas veidu, kuru divas galvenās atšķirības ir aukstā vai siltā iestiklošana.

Izvēlēties iestiklošanu jūsu prasībām.

  • Aukstā iestiklošana – nodrošina aizsardzību pret vēja un sniega, vēja brāzmām, ielas putekļiem vai nepiederošām personām.
  • Siltā iestiklošana – tehnoloģija, kas nodrošina papildus siltuma izolāciju. Tas ir efektīvs paņēmiens, ar kura palīdzību var paplašināt mājas telpu vai izveidot stiklotu terasi, izveidojot atpūtas zonu, darba kabinetu vai sporta stūrīti.

Iestiklošanas veidi var būt dažādi:

  • Bīdāmie logi ar vienlaidus 4-5 mm stiklu, tas ir mūsdienīgs risinājums no plāniem un izturīgiem alumīnija profiliem, ar kuru palīdzību balkonus un terases aizsargā no nokrišņiem. Tie mēdz būt bīdāmi, 50-70% no iestiklotā laukuma var pabīdīt pa kreisi, pa labi vai uz abām pusēm. Var būt atverami uz iekšpusi vai āru.
  • Bezrāmju iestiklošana ir somu tehnoloģija, ko izmanto jau desmitiem gadu. Ārēji izskatās kā vienlaidus stikls bez rāmjiem vai starpsienām, ļoti efektīvi izskatās lielos laukumos. Šeit izmanto drošu rūdītu stiklu, 6-10 mm biezumā bez vertikālām starpsienām.

Šīs konstrukcijas nodrošina labu ventilāciju, tās izmanto aizsardzībai no nokrišņiem, bet siltuma izolācija nav galvenais faktors.


Lodžijas un balkoni, verandas un terašu siltā iestiklošana.

Lapeņu un citu objektu silto iestiklošanu realizē ar plastikāta, alumīnija un koka logu ar stikla paketēm palīdzību. Šīs konstrūkcijas ir paredzētas siltuma saglabāšanai. Tai ir augsti siltuma izolācijas rādītāji, kalpo desmitiem gadu un nav pakļauta mitruma negatīvai iedarbībai. Pats lētākais iestiklošanas variants ir plastikāta logi, to plusi ir labi zināmi. Alumīnija logi ir nesošā konstrūkcija, un to izmanto lielu laukumu iestiklošanai. Koka rāmji ar stikla paketēm ir ekskluzīvs variants, ko izmanto privātmāju verandu un terašu iestiklošanai.

Lodžiju iestiklošana ir salīdzinoši lēts dzīvokļa papildus siltināšanas veids.

Jebkurš no minētajiem tipiem dos savu efektu. Siltajai balkonu iestiklošanai mēs izmantojam papildus profilus, par vēlmi siltināt lodžiju, laikus paziņojiet mērītājam. Mēs varam piedāvāt jebkuru jūsu vajadzībām piemērotu konfigurāciju: Bīdāmās un atveramās sistēmas, salokāmās durvis terasēm un kafejnīcām, atveramas uz iekšu un āru, neatverami vēja paneļi. 12 gadu laikā mēs uzkrājām pietiekamu pieredzi, lai tiktu galā ar jebkuru situāciju. Ja ir jautājumi, rakstiet winlat.lv@gmail.com vai zvaniet pa tālr. +371 29997010, mēs palīdzēsim izdarīt pareizu izvēli!

G R O Z S

Sazināties ar mums