Stiklota terase

Terases un verandas - realizācijas variantiem nav ierobežojumu.

Stikla terase ir lieliska iespēja paplašināt dzīves telpu privātā vai daudzdzīvokļu mājā vai organizēt papildus lietderīgu platību komercijas ēkās. Iestiklota terase ļauj baudīt atpūtu jebkuros laika apstākļos – vējš, lietus, saule, sniegs, mitrums, karstums un citi laika apstākļi neietekmē iestiklotu piebūvi 365 dienas gadā.

Viena no vissvarīgākajām terases īpatnībām – tā ir plašuma sajūta, daudz dabiskās gaismas un vienotības ar dabu sajūta. Ērtās un mājīgās terases bieži kļūst par vienu no vismīļākajām vietām mājā, daži mūsu klienti to sauc par vasaras viesistabu, kur viņi brokasto rītos, pulcējas ar ģimeni pie vakariņu galda, un izejamās dienā jautri pavada laiku ar saviem viesiem. Tie, kam ir palaimējies ar lielisku dabas ainavu, novērtē tāda iestiklojuma priekšrocības jebkuros laika apstākļos.

Diemžēl, Latvijā gadā nav tik daudz saulainu dienu kā gribētos, tāpēc stikla piebūve ir teicams risinājums dienas gaismas maksimāla daudzuma iegūšanai. Piebūvju ar caurspīdīgu jumtu īpašnieki izmanto šī iestiklojuma veida priekšrocības veselu gadu.

Nodrošinot terases apkuri, īpašnieki izveido zaļas oranžērijas, iekārto ēdamistabas vai pat darba kabinetu. Iestiklota terase ļauj arī nosiltināt mājas sienu, ziemā samazinot apkures izdevumus, rada augstu komforta līmeni, kurš pilnībā attaisno ieguldītos līdzekļus.

Bīdāmas iestiklotas terases bieži izmanto kafejnīcās, viesnīcās, restorānos, vietās ar lielu cilvēku plūsmu, kur var ātri izbīdīt stikla sienas un palielināt apmeklētāju plūsmu. Vieglas stikla konstrukcijas ļauj restorānu un kafejnīcu apmeklētājiem baudīt atvērtu telpu. Tajā pašā laikā, nelabvēlīgos laika apstākļos momentā pasargāt savus apmeklētājus no vēja un nokrišņiem.

bīdāmā terase

Silts vai auksts stiklojums – izskatīsim detalizētāk:

Mēs piedāvājam divus stiklojuma pamatveidus – “aukstu” un “siltu”. Lai pieņemtu pareizo lēmumu par stiklojumu, jums jāizlemj, kam tas paredzēts, un jāizvēlas atbilstošā opcija.

  • Aukstam iestiklojumam izmanto viena stikla konstrukcijas: alumīnija sistēmas ar veramām vai bīdāmām rūtīm, vai bezrāmju stiklojumu. Ja siltums nav galvenais nosacījums, šāds stiklojums ir piemērots, lai pasargātu no nepatīkamiem laikapstākļu pārsteigumiem – vienkāršs stikls lieliski aizsargā no vēja, lietus, sniega, putekļiem utt.
  • Siltajam stiklojumam ir jāizmanto dubultā stiklojuma sistēmas, tāpēc šāda veida stiklojums būs dārgāks. Tie ir plastmasas vai alumīnija profili, no kuriem izgatavo vitrīnas un durvis ar stikla paketēm. Ar šādu stiklojuma sistēmu palīdzību tiek izgatavoti ziemas dārzi un oranžērejas. Visi piedāvātie varianti var būt ar veramām vai bīdāmām durvīm.

Jebkurš stiklojuma veids norobežos aukstu gaisu, turklāt verandu stiklojumam ir arī estētisks mērķis – ļoti iespaidīgi izskatās piebūves, kur gan sienas, gan jumts ir izgatavoti no stikla.

terašu iestiklošana

Iestiklojums ar bīdāmām rāmjiem

bezrāmju iestiklojums

Bezrāmju iestiklojums

Mūsu kompānija piedāvā augstākminēto konstrukciju izgatavošanu un uzstādīšanu no augstas izturības alumīnija profiliem, nokrāsotiem ar pulvera krāsu karstā krāsnī pamatkrāsās: brūns RAL8017, pelēks RAL7016, balts RAL9016, kā arī jebkurā citā krāsā pēc pieprasījuma.

Pateicoties saviem tehniskajiem raksturojumiem, konstrukcijas no alumīnija profila ir ilglaicīgas, stabilas, ideāli iekļaujas jūsu mājas interjerā. Alumīnija profili nerūsē, nedeformējas, tos nevajag regulāri krāsot kā koka konstrukcijas. Viss karkass un tā pildījums, ieskaitot bīdāmās durvis, neprasa nekādu apkalpošanu daudzu gadu garumā. Sistēmai ir iebūvēta lietus ūdens noteces sistēma, un tā var tikt savienota ar jūsu ūdens noteces kanalizāciju.

caurspidigs polikarbonats
balts polikarbonats
polikarbonats bronza
rūdīts stikls

Jumta gaismas caurlaidīgais pildījums var būt šūnu polikarbonāts 16 mm, akrils (organiskais stikls) vai rūdīts-laminēts stikls 10mm biezumā. Visus uzskaitītos pildījumus varam piedāvāt dažādās krāsās – caurspīdīgs, balts – matēts, brūns – bronza un tā tālāk.

Lai izslēgtu atkritumu un kukaiņu iekļūšanu polikarbonāta šūnās, loksnes galus pārlīmē ar īpašu gaisu caurlaidīgu aizsarg lenti - tas ļauj gaisa kanāliem “elpot” un neļauj kondensātam savākties. Šādi aizlīmēti, polikarbonāta kanāli laika gaitā paliek tīri un nesabojājas, nezaudē caurspīdīgumu un estētiskās īpašības. Pēc šādiem aizsargpasākumiem sagatavotās loksnes tiek uzliktas uz jumta un tiek piestiprinātas caur gumijas blīvējumu ar īpašiem stiprinājuma profiliem un dekoratīvām listēm. Savienojumi ir uzticami, ūdens noplūdes ir izslēgtas. Vajadzības gadījumā polikarbonāta loksnes var viegli nomainīt.

Mums praktiski nav tehnisku ierobežojumu – varam izgatavot tikai nojumi (automobilim), nojumi ar vienu vai vairāk sienām, pilnībā iestiklotu terasi. Terases sienas pēc jūsu vēlēšanās izveidosim atveramas / bīdāmas / nekustīgas. Iestiklošana vienā rūdītā stiklā 4-10 mm, vai stikla pakete līdz 48mm. Auto nojumes, kuriem ir tikai jumts, vienmēr var pievienot vienu vai vairākas sienas.

nojume verandai
nojume terasei
nojume priekš auto

Uzmanību! Pirms uzsākt karkasa uzstādīšanas darbus, konsultējieties ar mums, dažreiz patstāvīgi paveikti darbi mēdz būt lieki, un nākas demontēt uzstādītās konstrukcijas, kas nav piemērotas paredzētajam uzdevumam.

Cenas pieprasījumam nepietiek piezvanīt pa telefonu un nosaukt garumu un platumu, mums jāredz, ko aprēķināt, tāpēc atsūtiet orientējošus izmērus un vietas, kur tiek plānota tādas terases uzstādīšana, vairākas fotogrāfijas. winlat.lv@gmail.com noteikti norādiet savu telefona numuru, mums būs precizējoši jautājumi. Pēc aprēķiniem atbildēsim jums tuvākajā laikā.

stikla piebuves
bīdāmas verandas
aluminija terases

G R O Z S

Sazināties ar mums