Bezrāmju iestiklošana

Bezrāmju iestiklošana – sarežģītas formas nav problēma.

Bezrāmju stikla konstrukcijas ir izveidotas diezgan vienkārši, turklāt, tās ļauj iestiklot sarežģītas formas. Galvenā bezrāmju iestiklošanas īpatnība – ir plaši atvērta gaismas aila. Iestiklošana var precīzi atkārtot sarežģītu terases vai balkona kontūru, turklāt, neizmantojot vertikālus savienojumus un profilus.

Bezrāmju iestiklošana lodžijām tiek veikta ar vienlaidus rūdīta stikla, 6-10 mm biezu, virsmu bez vertikāliem nodalījumiem. Vienlaidus stikla efektu panāk tādejādi, ka stiklu novieto uz horizontālam vadulām vienā plaknē.

Bezrāmju sistēmas izmantošana ir iespējama jebkurā gadalaikā.

Bezrāmju sistēmas labi der verandu un terašu iestiklošanai no grīdas līdz griestiem, saglabājot mikroklimatu uz terases. Stikla biezumu nosaka konstrukcijas augstums un vēja slodze. Katra kustīgā stikla platums parasti ir 60-80 cm. Stikls pēc klienta pasūtījuma var būt caurspīdīgs vai tonēts.

Bezrāmju iestiklošana ir droša – to var atvērt tikai no iekšpuses daļēji vai pilnībā.

Šim nolūkam jāatbrīvo fiksatoru uz pirmā stikla, pēc tam to jāatver uz sevi. Otrs stikls pārvietojas uz pirmā vietu un novietojas paralēli jau atvērtajam, pārējos stiklus atver tādā pašā veidā. Tādejādi, viss bezrāmju stiklojums var nobīdīt pie sienas, saliekot to kā grāmatiņu.

Bezrāmju sistēmas ļauj veikt terašu vai verandas iestiklošanu līdz pat trīs metru augstumā.

Tā ir ļoti droša iestiklošanas sistēma, kas ļauj izmantot tāda augstuma stiklu, bet jābrīdina, ja ir iespēja, plānojiet augstumu līdz 2.8 m, tā ir drošāk un lētāk.


Bezrāmju iestiklošanas sistēmas izgatavo no kvalitatīvām komplektācijas detaļām:

  • Alumīnija profils, pārklāts ir pulverveida krāsu aptuveni pie 200°C temperatūras.
  • Furnitūra no nerūsējoša tērauda, dekoratīvās detaļas no sala izturīga plastikāta.
  • Katram stiklam ir horizontāls profils, kurā ir stingri nostiprināti gultņi-cilpas. Šo skrituļu konstrukcija ir droša, un izslēdz stikla izkrišanu, ar to palīdzību vērtnes viegli pārvietojas pa vadulām.
  • Konstrukcijas nesošās cilpas ir noslēptas augšējā profila iekšpusē un tādejādi ir aizsargātas no mitruma un netīrumu iekļūšanas.
  • Rūdītie stikli, ko izmanto bezrāmju sistēmās, ir 5 reizes izturīgāki par parastajiem stikliem, tie spēj izturēt vēja brāzmas un masīvu priekšmetu sitienus.
  • Caur tehnoloģiskajām spraugām lodžija ventilējas, uz stikliem neveidojas kondensāts.
  • Silikona blīvējums starp stikliem nodrošina papildus aizsardzību pret vēju.

Bezrāmju balkoni, kas ir iestikloti ar tādu sistēmu, atveras uz sevi, un tos bez riska var mazgāt, iestiklošanas sistēma ir droša un pieejama no abām pusēm. Šī sistēma ir izgudrota Somijā, tā ir droša, pārbaudīta desmitiem gadu ilgā ekspluatācijā. Bezrāmju iestiklošana sistēmas vidēji maksā 160-180 eur/m2 ar montāžu, bīdāmās sistēmas lētāk. Abas divas ir skaistas un mūsdienīgas tehnoloģijas, ko mēs piedāvājam un uzstādām Latvijas tirgū no 2008.gada. Pēc uzstādīšanas mēs piedāvājam kvalitatīvus lodžijas apdares darbus gan iekšpusē, gan ārpusē.

Sūtiet izmērus uz e-mail winlat.lv@gmail.com, ja ir iespēja, pievienojiet ailas attēlu, vai zvaniet t. 29997010 konsultācijai.

G R O Z S

Sazināties ar mums