bīdāmās lodžijas

Bīdāmās lodžijas un balkoni ir galvenais šo profilu pielietojums.

Alumīnija bīdāmās lodžijas izgatavo no viegliem, bet cietiem profiliem ar bīdāmām vai atveramām daļām. Tās ir relatīvi vienkāršas konstrukcijas, ar rāmja biezumu 60-90-120 mm, kurā pa divām, trīm vai četrām vadulām uz rullīšiem kustās vērtnes, analoģiski skapja-kupejas durvīm. Vērtņu daudzums var būt dažāds, pēc pasūtītāja pieprasījuma. Bīdāmās konstrukcijas izmanto vienkāršo stiklu 4-6 mm biezumā, un piedāvā moskītu tīklu.

Bīdāmie logi lieliski piestāv lodžiju un balkonu iestiklošanai.

Tām ir neliels svars, tāpēc tās nerada lielu spiedienu uz balkona paneļi. Bīdāmās lodžijas ir konstrukcijas, ar kuru palīdzību var efektīvi izmantot brīvu telpu pat šauros balkonos. Bīdāmās logu sistēmas tiek piedāvātas aukstā un siltā izpildījumā. Aukstais iestiklošanas variants, pasargā no vēja un lietus, trokšņa un putekļiem, kā arī pasargā telpu no nevēlamu personu iekļūšanas. Katrai bīdāmai vērtnei ir rokturis – slēdzene, kas atveras tikai no iekšpuses. Bīdāmās sistēmas silts variants, ir domāts apkurināmām telpām, tiek komplektēts ar stikla paketēm un līdz ar to ir krietni dārgāk.

Bīdāmās lodžijas iestiklošanai pielieto dažādus profilus.

Viens no variantiem – ir 60 mm biezs profils, kas paredz 50% atvēršanu no iestiklošanas laukuma. Vienlaicīgi var atvērt 2 jebkuras vērtnes no četrām. Bīdāmie logi lodžijām ar trīm vērtnēm, un trīm sliedēm, izmanto 90 mm profilu, kur vienlaicīgi var pabīdīt 66% vai divas vērtnes no trijām. Kā arī rāmis ar biezumu 120mm ar četrām sliedēm uz katras sava bīdāmā daļa, kur vērtnes vienlaicīgi var sabīdīt jebkurā virzienā un dabūt 75% atvērtā daļa. Fiksētas vērtnes šajā sistēma nav, visas ir kustamas.

bīdāmā lodžija 4 vertnes, veršana 50%

Rāmja biezums 60mm, vēršana 50%

bīdāmā lodžija 3 vertnes, veršana 66%

Rāmja biezums 90mm, vēršana 66%

bīdāmā lodžija 4 vertnes, veršana 75%

Rāmja biezums 120mm, vēršana 75%


Bīdāmās durvis terasēm – izvēles bagātība.

Alumīnija profilu sistēmu izmanto verandas un terases, balkonu un lodžiju iestiklošanai. Lai gan tā ir relatīvi vienkārša, sistēma ļauj izgatavot sarežģītas konstrukcijas. Cietus profilus neietekmē temperatūras svārstības un deformācijas. Saliekamās durvis un bīdāmās terases vai balkona durvis ir arī pāris no piedāvātiem durvis variantiem, ko pieleito terases iestiklošanā.

Bīdāmas terases ir populārs un nedārgs risinājums.

Bīdāmo variantu bieži pielieto privātmājas terases iestiklošanai, radot papildus komfortu un mājīgumu. Visur, kur ir nepieciešama ieeja telpā no dažādām pusēm, piemēram, vasaras kafejnīcā. Bīdāmās durvju sistēmas būtisks pluss – tā ir paredzēta izmantošanai dažādos klimatiskos apstākļos, saglabājot hermētiskumu. Durvīm uz terasi var būt piedāvāts divpusējais rokturis ar atslēgu, un zemu slieksni. Bīdāmās lodžijas sistēmas profilu standarta krāsas ir balta, pelēka un brūna, tomēr pa papildsamaksu ir pieejamas jebkuras krāsas pēc RAL kataloga, kā arī moskītu sieti.


Iestiklošanas apraksts:

  • Montāža 2-3 stundas
  • Var uzstādīt moskītu tīklu
  • Izgatavošana 2-3 nedēļas
  • Atveramās daļas ar 38 mm platu profilu
  • Vienlaidus 4-5 mm stikls vai stikla pakete
  • Konstrukcijā izmanto nerūsējošus materiālus
  • Piedāvā zemu slieksni verandu un terašu durvīm
  • Blīvējums izslēdz vēja iekļūšanu un vērtņu vibrāciju
  • Vienā rāmī var uzstādīt no 2 līdz 6 kustīgām vērtnēm

Lodžiju iestiklošana – ir process, kura nianses mums labi zināmas.

Mūsu speciālisti uzstāda bīdāmās sistēmas no 2005. gada, un tiem ir bagāta pieredze, tāpēc mēs kvalitatīvi un operatīvi veicam montāžas un apdares darbus.

G R O Z S

Sazināties ar mums