Plastmasas logi – ir ērtības, komforts, un lētums.

Plastmasas logi – ir ērtības, komforts, un lētums.

Plastmasas logi šodien tiek plaši izmantoti jaunu māju celtniecībā un senāku celtņu kapitālajos remontos. Plastmasas logi šodien ir neatņemama ēku sastāvdaļa, un cilvēki tos ierīko aizvien lielākā skaitā savos dzīvokļos un mājās.

Plastmasa kā materiāls- ir viegli ražojams. Plastikāts daudzās rūpniecības nozarēs ir blakusprodukts. Piemēram, naftas pārstrādē. Neizmantojamās kurināmā sastāvdaļas tiek novirzītas plastmasas rūpniecībai.   Kur krekinga un pirolīzes rezultātā sarežģītu ķīmisku reakciju rezultātā tiem veidotas lielmolekulāras vielas, kas sastāv no dažādiem ogļūdeņražiem. Šajās ķīmiskajās pārvērtības ir iespējams ieprogrammēt plastmasas ar vēlamajām īpašībām.

Plastmasa, kas nepieciešama logu profilu izgatavošanai ir ar daudzām nepieciešamām īpašibām:

– šīs plastmasas ir īpaši vieglas svarā;

– vienlaikus izturīgaa pret lieci un triecieniem;

– ir ugunsdroša, iztur degšanas temperatūru vismaz 90 minūtes;

– plastmasas materiālu iespējams izgatavot dažādos toņos.

– nejūtīga pret apkārtējās vides ietekmi un atmosfēras parādībām;

– nejūtīga pret piesārņotu gaisu un skābajiem lietiem.

Visas plastmasas īpašības veido attiecīgā materiāla logu īpašības. Papildus plastamas logi ar stiklojuma paketi dos vēl rindu ērtības dzīvokļa iemītniekiem:

– aizvērtā stāvoklī logs ir hermētisks.   Tātad, ir laba aizsargātība no āra putekļiem, smakām, trokšņa līmenis samazinās par 15%;

– plastmasas logi iespējami jebkurā profilā un jebkurā konfigurācijām;

– viegli kopt, lietojot parastos mazgājamos līdzekļus;

– tie saglabājas neizmainītā stāvoklī pat vairākas desmitgades, plastmasas logi ātrāk novecos morāli nekā fiziski.

– kombinācijā ar rūdītiem stikliem, kas turklāt salīmēti divās kārtās, pa vidu ieliekot neredzamu plastmasas sietiņu, logi ir triecienizturīgi.

Kas svarīgi no drošības viedokļa.

Ir laiks pievērsties dažam skaitlim. Plastmasas logu modifikācijas   raksturo siltumcaurlaidības koeficienti. Pamatā tas tiek aprēķināts: cik vatu (w) izkļūst cauri stikla pakešu logiem viena kvadrātmetra platībā pie viena grāda gaisa temperatūŗas starpības. Pasaulē un Latvijā šīs lielums tiek apzīmēts ar Uw. Tātad, jo lielāks ir šīs rakstulielums, jo vairāk siltuma laiž tā vai cita logu modifikācija. Tie labākie plastmasas logi ir tie, kuriem šis koeficients ir zemāks.

Kopējās logu konstrukcijas siltuma siltuma caurlaidība ir summa no sekojošiem lielumiem:

– logu rāmja un vērtnes profila siltuma caurlaidība;

– stiklojuma siltuma caurlaidība, ko ietekmē gan paša stikla, gan gāzes pildījums paketēs,

–   gan stikla starplikas jeb saskares vietas siltuma caurlaidības koeficients;

Visus šos lielumus rēķina pēc speciālām tabulām, kas ir logu ražotāju rīcībā.

Ja Uw ir 1,0 un mazāks, tad attiecīgā plastmasas logu konstrukciju var uzskatīt par ļoti siltumizturīgu.   Lielākoties logu modifikācijām šis koeficiens piemērojams robežās 1,4-1,6. Logu konstrukcijas ar mazāku šo koeficientu – tiek izgatavotas pēc speciāliem pasūtījumiem, kas arī arīdzan notiek biežāk un biežāk. Jo cilvēki sāk apzināties, ka komforts tomēr ir vērtība, ne tikai “plika” cena.

Jāsaka, jo mazāks koeficiens piemērojams konkrētajai plastmasas loga konstrukcijai, jo arī dārgāka tā ir. Lai samazinātu siltuma caurlaidību, tad plastmasas logam ir jāpiemēro daudzi smalkumi. Vispirms jānosaka siltuma caurlaidība pašai plastmasai, kas atkarīga gan no ķīmiskā sastāva, gan arī logu profila konstrukcijas. Siltuma apmaiņu un Uw koeficientu ietekmē arī   profila kameru skaits, veiktais uzstādīšanas remonts- tā kvalitāte, kur logs tiek uzstādīts ar augstām hermētiskuma prasībām (nav jēgas no brīnišķīgas logu konstrukcijas, ja pēc remonta ir atstātas plaisas vai nekvalitātīvs materiāls logam pieguļošajā sienā). Lai paaugstinātu siltuma aizsardzību   – nepieciešams vēl arī pielietot materiālus ar paaugstinātu siltuma aizturi, kā arī smalkākiem furnitūras elementiem.

Plastmasas logi cenu ziņā ir lētāki par metāla (alumīnija) un koka profila logiem. Tas saistībā ar plastmasas materiāla ražošanas zemajām pašizmaksām. Jo plastmasu dažādās ķīmijas nozares rūpnīcās iegūst kā blakus produktu. Vien tālākā izgatavošanas gaitā nepieciešams nedaudz koriģēt plastmasas īpašības, lai nonāktu pie vēlamajiem raksturlielumam.

Vienvārdsakot- plastmasas logi: tās ir ērtības, tas ir komforts, kas sasniedzams par mērenu cenu.

Mūsu plastmasu logu piedāvājums – ir individuāls katram klientam

Plastmasas logi, tā ir laba izvēle. Un mūsu speciālisti palīdzēs jums visās uzstādīšanas darba pozīcijās.   Visi, kuriem bijusi darīšana ar logu montāžas darbiem, zina, tas nav tik vienkāršs process. Vispirms plastmasas logu profils ar stikla pakojumu jāatgādā līdz uzstādīšanas vietai- tavai mājai vai darba telpai. Jāveic sagatavošanas darbi. Pati uzstādīšana ir smalka padarīšana, kur loga rāmis jākalibrē līdz milimetra precizitātei, vēl jo vairāk- ja jāuzstāda bīdāmās versijas logs. Logs jānoblīvē, pielietojot speciālas logu gumijas.   Darbu izskaņā vēl ir jāveic neliels kosmētiskais remonts.

Tas viss maksā, taču ir vairākas iespējas ietaupīt finansiālos līdzekļus.   Viens variants: pasūtīt lielāka darba apjomu. Piemēram, uzstādot vairākus plastmasas logus vienlaikus. Tad katras vienības montāžas darba pašizmaksa samazināsies, kas pozitīvi atsauksies uz kopējām darba izmaksām.

Otrs variants – visu risināt ar kredīta palīdzību.

Kontaktējoties ar mūsu pieredzejušiem speciālistiem jūs uzzināsies visu jaunāko plastmasas logu saimniecībā, kā arī par visām iespējām kvalitatīvi paveikt darbu nelielos laika termiņos.

G R O Z S

Sazināties ar mums