Koka pakešu logu cenas – iet kopsolī ar kvalitāti.

Koka pakešu logu cenas – iet kopsolī ar kvalitāti.

Koka logi vienmēr būs aktuāli. No koka šie veidoti jau kopš neatmināmiem laikiem, kopš vispār cilvēce pazīst logus. Mūsdienās koka logi nezaudē aktualitāti, pat vēl vairāk – tie izskatās ļoti mūsdienīgi moderno māju arhitektūrā. Koka logi un arī durvis vienmēr būs cieņā.

Koka logi ar pakešu stiklojumu – ir sarežgīta konstrukcija. Kas sastāv no līmētu koka profiliem, kuri sevī ietver vienkameras vai divkameru stiklojums. Ko sauc par pakešu logiem.

Ja pirms laika jeb aizvadītā gadsimta deviņdesmitajos cilvekus interesēja vien “plika” cena, tad šodien pasūtītājs pievērš uzmanību vairākām citām koka logu/ durvju niansēm. Kas atkal atspoguļojas cenās.

Vispirms, pats koka logu materiāls. Pamatā un vairumā gadījumos pakešu logi tiek gatavoti no priedes, kas tiek profilos līmēti vairākās kārtās. Koka materiāls pirms tam tiek speciāli apstrādāts, tiek impregnēts ar vielām- kas aizsargā no kokmateriālu pelēšanas, sažūšanas un pūšanas. Pēc tam tiek lakots, lakota virskārta vēl dod papildus ilgmūžību logiem. Šādi apstrādāts koka profils kalpo cilvēkiem daudzas desmitgades, pat 40 vai 50 gadus, nemainot ārējo izskatu. Attiecigi labi ekspluatācijas rādītāji dod koka logu cenas pirmo pozīciju.

Otro cenu pozīciju – dod kvalitatīvs pakešu logu stiklojums. Mūsdienās vairs praktiski nelielto “vienkāršo” stiklu. Šodien tas ir speciāli rūdīts, t.i. vairākas reizes tas uzkarsēts gandrīz līdz kušanas temperatūrai- gan to nesasniedzot. Un pēc katras uzkarsēšanas tas tiek lēni speciālā režīmā atlaidināts līdz istabas gaisa temperatūrai. Šajā ziņā rūpnīcu tehnoloģijas ir dažādas, tomēr uzkarsēšanas ciklu skaits ir vienāds. Speciāli rūdīts stikls tiek pakļauts 5-7 karsēšanas plus atlaidināsanas cikliem. Tādējādi stikls savu izturību palielina reizes 20. Un arī tam plīstot, nerodas bīstami asās šķembas, bet tas sabirst sīkos gabaliņas- kas nerada ievainojumus cilvēkiem. Taču tas nav viss… Tālākā pakešu logu sagatavē stikla plāksnes tiek salīmētas kārtās, pa vidu ieinstalējot sīku sietu no plastmasas vai gandrīz neredzama metāla (alumīnija). Tas dod vēl lielāku stikla izturību. Šādi apstrādāts stiklojums ir izturīgs pret mehāniskiem triecieniem, pat plīstot tas nesadalās un paliek gandrīz vesels iekšpus koka profila rāmjiem. Stikla komponente dod otro cenu pozīciju.

Trešo cenu pozīciju dod koka logu pakojums. Tas lielākoties ir vienkameru vai divkameru. Attiecigi tas nozīmē: starp divām vai trim stikla plātnēm ir viena vai divas ar inertu gāzi – pārsvarā ar argonu – pildīta telpa. Stikla paketes galvenais ieguvums ir lieliska siltumaizsardzība, kas svarīga mums ir gada aukstajos mēnešos.

Nākamo cenu pozīciju dod koka logu ārējā apdare. Koka logus iespējams apdarināt ar dažādu (pēc pasūtītāju vēlmes) dažādiem krāsu toņiem. Kā arī, apdarē pēdējā laikā tiek lietoti aplikāciju materiāli, kas veidoti speciālos rakstos un tamborējumos. Piemēram, ar koka struktūras zīmējumu.

Koka pakešu logiem ir smalka furnitūra. Tajā ietilpst visi mehanismi, kas kalpo koka pakešu logu ekspluatacijā. Tie ir rokturi, slēdzenes, eņģes. Bīdāmo koku logu sistēmās papildus ir sliede, pa kuru bīdās kustigās logu konstrukciju daļas, kā arī speciālas skruves, ritentiņi- kas nodrosina slīdes kustibu. Vēl arī ir papildus sviras, kas tiek lietotas, kad logus atver vēdināšanas režīmā. Firnitūra jau rūpnīcā tiek iestrādāta logu profilos, tamdēļ koka logu konstrukcijas pašizmaksa vēl pieaug.

Koka logu cenu ietekmē uzstādīšanas darbi jau objektā. Logu konstrukcijas tiek piegādātas jau rūpnīcās samontetas, uz vietas tiek veikti sagatavošanas remonti un arī kosmētiskais remonts pēc montāžas darbu veikšanas.

Tagad ir saprotams, koka pakešu logu cena iet kopsolī ar kvalitāti. Un tā savukārt ir galvenais rādītājs, kas pasūtītājiem liek izvēlēties to vai citu koka pakešu logu modifikāciju.

Apritē ir koka durvis ar stikla pakojumu. Stikloto koka durvju cena veidojas no līdzīgām pozīcijām, par kurām stāstīts saistibā ar koka pakešu logu cenām. Un cilvēki to spēj novērtēt. Koka durvis ar stiklojumu- ir vizuāli pievilcīgas, saglabājot arī visas pozitīvās praktiskās īpašības. Kas raksturo mūsdienīgi dizainētās durvis.

Koka durvis ar stikla pakojumu – tās ierīkojot nākas veikt lielāku darbu apjomu, salīdzinot ar logu montāžu. Arī durvju pašizmaksa ir lielāka: vairāk materiālu tiek izlietot, lai ražotu katru durvju “vienību”. Arī ierīkošanas vietā nākas veikt lielāku remontu apjomu.

Kāds ir koka logu un durvju cenu piedāvājums.

Cik maksā koka pakešu logi? Koka logu cenas mainās. Jo mainās un aizvien mūsdienīgākas kļūst koka logu un durvju konstrukcijas. To pamana visi, kas seko laikam līdzi. Katra pakešu logu modifikācija ir unikāla, līdz ar to mainās cenas uz vienu vai otru pusi.

Cena mainās arī no paredzamo darbu apjoma. Lai veikti koka logu un durvju uzstādīšanu, nepieciešams veikt sagatavošanas remontu, kā arī darīt kosmētisko apdari jau pēc koka logu uzstādīšanas. Vēl cenu pagroza arī piegādes attālums līdz logu/ durvju uzstādīšanas vietai.

Koka pakešu logu uzstādīšanas cenu uz leju var mainīt, ja pasūtīsim lielāka darba apjomu, tādējādi ietaupot finanses “uz vienu vienību”. Piemēram, vienlaikus uzstādot vairākus koka logus/ durvis. Bet brīžos, kad finanses dotajā brīdī pietrūkst, arī tas nav šķērslis montāžas darbu veikšanai. Ir iespējas visu risināt ar kredīta palīdzību.

Katram mūsu klientam vai potenciālam pasītītājam vēl pirms montāžas darbu uzsākšanas iespējams uzzināt savu cenu, kas kombinēsies no konkrētā logu konstrukcijas izmaksas plusā ar uzstadīšanas darbu veikšanu.

Mūsu mājas lapā (https://winlat.lv/koka-logi/) varam uzzināt un pasūtīt iepatikušos vai pēc cenu iespējām pieejamu koka pakešu logu modifikācijas cenu. Pēc tam kontaktējoties ar mūsu pieredzējušiem spieciālistiem: ir iespēja uzzināt koka logu traportēšanas un uzstādīšanas izmaksas, konsultējoties ir iespējas jau pirms darbu uzsākšanas sastādīt pasākuma tāmi.

Viss var sākties – ar jūsu pirmo zvanu mums.

G R O Z S

Sazināties ar mums