Plastikāta durvis un logi –  risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem.

Plastikāta durvis un logi – risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem.

Durvis – tās ir dzīvokļa, telpas sākums. Durvis- tā ir sava veida “vizītkarte”, pirms vēl ieejam iekštelpā un tiekamies ar cilvēkiem. Pēc durvīm parasti spriež par pirmo iespaidu kopumā. Tamdēļ: durvis: tas ir ļoti svarīgi.

Mūsdienās plastikāta durvis tiek plaši pielietotas. Tām ir daudzas īpašibas, kas tās padara par neaizvietojamām:

– tās ir ar mūsdienīgu skatu un mūsdienīgā dizainā; tās iespējams krāsot

– tās ir viegli ekspluatējamas, viegli kopt ar parastajiem tīrīšanas līdzekļiem;

– konstrukcija ir viegla, reizē izturīga;

– blīvi un gandrīz hermētiski piekļaujas durvju ailai, kas nav mazsvarīgi;

– tās ilgi kalpo, gadu desmitiem, morāla ātrāk novecos nekā fiziski;

– aizsargā no atmosfēras parādību iedarbības, kā arī no āra trokšņiem – daudz labāk, nekā vecās “klasiskās” durvis.

– ir ugunsdrošas, kas svarīgi daudzos gadījumos.

– ir izturīgas pret spēcīgiem mehāniskiem triecieniem.

Pvc durvis izgatavo, izmantojot koka plātnes , kuras ir stiprinātas karkasā. Tām pāri pārklātas plastikas plēves. Plēves dod ārdurvīm dažādus krāsu toņus, bet ar aplikācijas materiāliem iespējams piedot jebkuru vizuālo tekstūru. Šajās durvīs iekšpusē- korpusā ievietots bruņustikls, kas padara tās stipri drošākas.

Plastikāta durvis tiek iedalītas klases pēc to drošuma:

– 1. klase: durvis nevar atlauzt, kad pielieto spēku un parastos instrumentus;

– 2. klase: tās nevar mehāniski uzlaust, taču to var izdarīt ar elektriskajiem instrumentiem;

– 3. klase: nevar uzlaust ar elektriskajiem instrumentiem, kas mazāki par 500 vatu jaudu;

– 4. klase: tās nepadodas praktiski nekādām uzlaušanas darbībām.

Durvis gatavo arī ar speciālām nozīmēm. Tās ir var būt hermētiskas; ugunsdrošas, ložu necaurlaidīgas un skaņu izolējošas.

Durvju konstrukcijas iedalās arī citādi.

Durvis ir veramās un bīdāmās. Attiecīgi pirmās ir ar vērtnēm – vienu vai divām. Pirmās ir vienviru durvis. Otrās ir divviru durvis, kas montētas ar divām vienādi veramām vērtnēm. Ir pusotras viru durvis, kas veidotas ar vienu galveno vērtni, taču nepieciešamības gadījumā iespējams atvērt mazāka izmēra papildus vērtni.

Drošības pēc durvju vērtnes iekārto veidā, ka tās veras uz āru. Tas nepieciešams, lai avārijas vai ugunsgrēka gadījumā būtu iespējams evakuēt no ēkas cilvēkus. Arī ēku iekšienē ir prasība durvis ierīkot ar vērtni uz izejas pusi, lai pēc iespējas operatīvi būtu iespējams izvest cilvēkus ekstremālos apstākļos.

Bīdāmās iespējamas taisīt ar vienu bīdni vai divām. Kas atvēršanas brīdī veras pa kreisi vai pa labi.

Savukārt pakešu durvis uzstāda izejai no dzīvokļa uz balkona. Pakešu logus un durvis šeit gatavo no vienāda materiāla. Šīs durvis aizvērtā stāvoklī pilda loga funkcijas. Tamdēļ tās var var būt gan kā vienkameras vai divkameru pakešu durvis. Plastmasas logi un durvis izejai uz balkonu/ lodžiju ir primāra nozīme, kad nepieciešama aizsardzība gan pret atmosfēras parādībām, gan pret nelūgtiem viesiem ar sliktiem nodomiem.

Plastmasas logi un durvis – tiek gatavotas jau rūpnīcās / ražotnēs aizvien jaunākos tehnoloģiskajos risinājumos. Līdzās tam, ka pvc durvju un logu profili ir daudzkameru, arī furnitūra ir smalka un mājās apstākļos neizgatavojama. Ar visām pieejamām pvc pakešu logu un durvju modifikācijām iespējams iepazīties mūsu mājas lapas attiecīgajās sadaļās.

Plastikāta logu un durvju cenas – ir draudzīgas mūsu klientiem.

Kā jau ne reizi minēts, pvc / plastikāta durvis un logi ir ar īpašībām, kas patīk visiem mūsu klientiem. Šie logi un durvis ir smalki aprīkotas gan ar profiliem, gan ar furnitūru, gan ar izmeklētiem krāsu salikumiem. Un to uzstādīšana plus montāža prasa pieredzējušu meistaru darbu.

Mūsu klientiem ir maksimālās iespējas iegādāties un uzstādīt pašus jaunākos modifikācijas pvc/plastmasas/ plastikāta durvis un logus.Arī par pieejamām cenām, kuras var precīzēt – ja jūs sazināsieties ar mūsu speciālistiem.

Cenas mūsu klientiem ir vēl draudzīgakas tad, kad pasūtītājs vēlas veikt lielaku darba apjomu. Uzstādot vienā reizē vairākus pvc logus un durvis. Piemēram, nomainot visus logus mājai un ierīkojot jaunas izejas durvis. Tad samazinās darba pašizmaksa, un attiecīgi arī mazāki ir finansiālie izdevumi.

Ur vēl viena iespēja- risināt pvc logu un durvju uzstādīšanu ar kredīta palīdzību. Ja konkrētā brīdī nav pieejami pietiekami finansu līdzekļi, tad iespējams ir nomaksu veikt pa daļām ilgākā laika periodā. Par visu iespējams uzzināt, ja kontaktēsieties ar mūsu pieredzējušiem speciālistiem.

G R O Z S

Sazināties ar mums