Pakešu logi 602. sērijas namiem – ir labs ieguldījums komfortā.

Pakešu logi 602. sērijas namiem – ir labs ieguldījums komfortā.

Šīs sērijas nami Rīgā sastopami visbiežāk, ja runājam par dzīvojamo namu celtniecību aizvadītā gadsimta otrajā pusē. 602. sērijas nami celti 6-stāvu un 9-stāvu modifikācijās. Pirmo šā tipa māju uzcēla 1967. gadā Vaidavas un Dzelzavas ielu krustojumā. Bet no 1970. gada tās tika jau sērijveidā celtas visos galvaspilsētas toreiz jaunceltņu rajonos. Tās tika celtas līdz pat 1980. gadam, kad “tika nodota stafete” 119. sērijas ēkām.

  1. sērijas namos ir 1-istabas līdz 4-istabu dzīvokļi. Ir arī pusotras istabas dzīvokļi, kur ir paplašināta virtuve, ko var izmantot arī kā viesistabu. Katrā dzīvoklī ir 2 līdz 5 logi, saistībā ar dzīvokļa plānojumu. Turklāt daļa dzīvokļi saplānoti ar lodžiju klātbūtni, arīdzan lodžijas var iestiklot, tādējādi paaugstinot komforta līmeni visā dzīvoklī.

Dzīvokļu logu atjaunotnē parasti izmanto vienkameras (ar diviem stikliem) pakešu logus, kamēr logi 602. sērijas mājas dzīvokļu lodžijās lielākoties izmanto div-kameru (ar trim stikliem)  stiklojumu.

Pvc logi 602. sērijas namiem ir ar vairākiem standarta izmēriem, kurus var pielietot – neizmainot logu ārējo aplodu (ko nevarēs veikt arī bez speciālas būvatļaujas). Attiecīgie izmēri ir: 1410×1410 milimetri/mm; 1410x2150mm; 2100x1410mm; 2120x1410mm; kas attiecīgi nozīmē logu profilu garumu un augstumu. Retāk iespējami pielietojamie izmēri ir: 1560x2160mm; lodžijai – 3000x2160mm. Galvenie logu profilu biezumi ir: 70; 74 un 83mm.

Dzīvokļa logi tiek uzstādīti ar vienu vērtni, bet lodžijas ārējās sienas iestiklošanai lieto logus ar divām vērtnēm. Turklāt lodžijām pārsvarā lieto bīdāmās sistēmas logus.

Pvc logi 602.sērijai – dod jaunas iespējas.

Kad attiecīgās modifikācijas logi ir uzstādīti, tad pasūtītājs ieraudzīs…

– logi un vispār dzīvokļa gaisotne ir krietni atjaunojusies, acis priecē jauns dizains, kas rada labas un komfortablas domas;

– pēc laiciņa tiks manīts- krietni uzlabojusies siltuma izolācija, jo sevišķi gada aukstajos mēnešos;

– no ielas puses ienākas krietni mazāk trokšņi, smakas, putekļi;

– pašas logu konstrukcijas darbojas klusi un neuzbāzīgi.

– arī ikdienā tie ir daudz vieglāk kopjami un uzraugāmi, tos var kopt lietojot parastos mazgāšanas līdzekļus.

Un vēl smalkāk…

  1. sērijas namu pvc logi iedalās vairākos veidos:

– virtuves logi, izmēri 1400x1450mm ar 2 rāmjiem un ziemas vēdināšanas sistēmu.

– virtuves logs ar 3 rāmjiem un vienu vērtni, izmēri 1400x2050mm, ar ziemas vēdināšanas sistēmu;

– istabas logs, izmēri 1400x2050mm, ar 2 vērtnēm;

– balkona logs komplektā ar durvīm, loga izmērs 1400x1550mm, durvju izmērs 2200x700mm.

Protams, visi iepriekšminētie izmēri ir standarta komponējumā. Mums ir visas iespējas jums piegādāt arī dažādus nestandarta un tieši tamdēļ visinteresantakos plastmasas 602. sērijas namu logu risinājumus. Modē nāk logi ar papildus spraišļiem, ar stikla vitrāžām un daudziem citiem jaunināmumiem. Kuru klāsts papildinās   katru gadu.

Pvc logi 602. sērijas – cenas.

Tātad, plastmasas-pakešu logu šai sērijai gatavoto logu cenas sastādās no vairākām pozīcijām:

– izvēlēto logu piegāde līdz dzīvoklim vai darbavietai;

– vecā/ iepriekšējā loga demontāža;

– veco rāmju, stiklu un būvgružu utilizācija (nogādāšana būvgružu savākšanas vietā);

– palodžu un sliežu (bīdāmajiem logiem) ierīkošana un kalibrēšana;

– jauno logu uzstādīšana un montāža.

Pats par sevi saprotams, ka šos kvalificētos darbus nav iespējams veikt mājas apstākļos. Vienīgi speciālisti ar pieredzi spēj bez defektiem un ar glanci paveikt šos nevienkāršās darbības.

Kā zināms no vispārējās ekonomikas, tad- darot vairākus darbus reizē, katra darba pašizmaksa samazinās. Arī pie jauno logu iestiklošanas šī likumsakarība ir spēkā. Vienkāršāk runājot, ja pasūtīsiet vienlaikus vairāku pvc logu 602. serijai domātos, tad ir iespējams ieekonomēt darbu izmaksas. Un, ir vēl kāda iespēja: veikt darbus ar kredīta palīdzību, apmaksājot paveikto pa daļām un ilgākā laika periodā.

Visu informāciju gan par jaunākajiem pvc un pakešu logi 602. sērijas, kā arī par to uzstādīšanas niansēm iegūstama pie mūsu pierdzējušiem speciālistiem.

G R O Z S

Sazināties ar mums