Logu ražošana – cienījams un mūsdienīgs amats

Logu ražošana – cienījams un mūsdienīgs amats

Pirms logu un ne tikai logu konstrukcijas nonāk pasūtītāju rīcībā, tie tiek izgatavoti dažāda lieluma ražotnes razotnēs. ar šo ražošanu mums ir Latvijā?


Pēc skaita… “Latvijas Logu un Durvju Ražotāju asociācijā2016. gada vasarā ir 31 biedri, katrs no tiem ir uzņēmumikuriem ir augsti ražošanas standarti un skaidra biznesa etiķete. Līdzās asociācijā eošajiem vēl ir uzņēmumi, kas tāpatās ražo logus un durvis. Kopumā logu ražotāji un piegādātāji Latvijā ir ap simts. Daļa firmu ir viendienītes, no kurām ir jāuzmanās. Tomēr lielākā daļa pvc logu razotāji ir ar nopietniem nodomiem un ar vēlmi mūsu tirgū strādāt ilgstoši. Varētu sacītlogu ražošana Latvijā ir labi iecienīts darbs.
Pēc apjoma lielākā pakešu un pvc logu ražošana ir Rīgā. Taču ražotnes ir arī citās Latvijas lielākās pilsētāsRažotnēs tiek veikts pilns darbību cikls. Sākot no profilu sagatavošanas, beidzot ar gatavo logu konstrukciju nodošanu pasūtītājiem. Jo sevišķi ārpus Rīgas šīs ražotnes ir labas darbavietas cilvēkiem visai izteikta bezdarba apstākļos.
Visas nopietnās logu ražotnes Latvija iet kopsolī ar laiku. Kopsolī ar laiku virzās arī klientu/pasūtītāju domāšana. Ja aizvadītā gadsimta deviņdesmitajos gados noteicošā bija piegādes un uzstādīšanas cena, tad tagad prasības augMūsdienīgi domājoši klienti tagad vērtē galvenokārt energoefektivitāti. zināmssiltumpiegādes rēķini dzīvoklim un privātmājām nav tie zemākie. Daļu pasūtītājus interesē daudzas citas niansesārējais un mūsdienīgais izskats, samērojamība ar ēkas konstrukciju, arī praktiskās iespējas. Piemēram ar Latvijā ražotiem pvc logiem ir interese iestiklot verandu, un āra dārzs papildinās ar skaistu un vieglu celtni. Vēl citus interesē logi konstrukciju ilgmūžību un ērta apkope.
Aizvien vairāk cilvēki izvēlas savu pvc logu ražotāju. zināms, viena no labākajām tās vai citas firmas reklāmām ir labi padarīts darbs. Attiecīgi šīs ziņas caur sarunām aiziet pie nākamajiem līdzcilvekiem, kuri kļūst par nākamajiem klientiem. Tamdēļ uzņēmumiem, kuri vēlas palikt tirgū ilglaicīgi, kvalitēte ir ļoti nepieciešams darba rādītājs.
laba reklāma kalpo ziņas par jauniem teknologiskiem risinājumiem, kas ir konkrētā uzņēmuma arsenālā. Par dažiem stāstam zemāk.
* Visu laiku notiek jauni pētījumi pvc logu materiālu frontē. Aizvien tiek caur eksperimentiem meklēti optimizētu plastmasu sastāvi. Piemēram, tiek ieviesta kombinācijaplastikāts plus alumīnija pulveris. Plastmasas pēc ķīmiskā sastāva ir ar plaši variējamu sastāvu. Ir iegūtas plastmasas, kas pēc mehāniskajām īpašībām neatpaliek no metāla, taču svarā ir daudzreiz vieglāki, turklāt nedegoši. Pvc logi katru gadu top no aizviem modernākiem plastmasas materiāliem.
* jaunums pie mums ieviešassen un labi aizmirsta lieta. Tās ir logu vitrāžas. Kur viena logu profila ietvaros ir ieveidoti dažādu toņu stikli. Stiklu ķīmiskais sastāvs, kas tiek izstrādāts un eksperimentēts ražotnēs, dod iespēju veidot praktiski bezgalīgas toņu kombinācijas. Ir izgudrota vēl kāda kaprīze sauktaisgudrais stikls“, kas maina savas gaismas caurlaidības īpašības atkarībā no diennakts laika. Gaišajās stundās tas ir dzidrs un laiž iekšā daudz gaismas no ārienesTaču pie elektrības apgaismojuma jau vakarā šis stikla materiāls kļūstmiglains“, kas savukārt neļauj no ārienes aplūkot iedzīvotāju privāto dzīvi.
* Aizvien lielāku piekrišanu gūst liektie pvc logu profiliPierasto taisnstūra logu profilu formas nomaina apaļi, elipšu, pusliekto un noapaļoto stūru profiliKombinacija ar dažādu stilojuma toņiem cilvēkiem dod bezgalīgu daudzumu izvēles iepējas. Šodien varam runāt ne tikai par apģērbu, bet arī par logu modi. Pagaidām izpaliek logu modes skates, bet ar laikugan jau
* Latvijā vadošā logu ražošana visus jaunievedumus testē savā paspārnē izveidotās laboratorijās. arī jauno izstrādājumu paraugis nogādā testēšanai vadošajās Vācijas, Zviedrijas, Lielbritānijas sertifikāciju centros. Izglītotākie klienti tagad šādus sertificējumus pieprasa no ražotājiem, jo attiecīgais sertifikāts ir garantija kvalitātei un ilgmūzībai.
* Ļoti zinošs pasūtītājs zināskatrs logu profils tiek izgatavots ļoti smalkās niansēs. Te ir runa par apkalpošanas etiķeti. Ir tik patīkami līdz ar uzstādīto logu konstrukciju saņemt skaistu pamācības grāmatiņu. Ar paskaidrojuma tabulām, ar zīmējumiem, ar klāt pieliktu kompaktdisku. Pašā supermodernā versijāarflešu“, kur ir visa informacija gan par konkrēto modeli, gan par uzņēmumu.
* Jācer, dažos tuvākos gadosvadošās Latvijas firmas radīs to, ko sauc par hologrammu poligonu. Kur ar hologrammām dabiska lielumā iespējams būs paradīt logu modifikācijas vēl pirms uzstādīšanas konkrētā pasūtītāja dzīvesvietānākamjiem un potenciālajiem klientiem. Smalko un nanotehnologiju pielietojums pvc un pakešu logu ražošanā: tas ir atsevišķs stāsts.
Mūsu konkrētais logu piedāvājums priecēs jūs.
Mūsu vācelītē ir daudzas jaunu un aktuālu modifikāciju pvc ražoto logu modifikacijas. Mūsu pieredzējušie darbinieki piegādās un uzstādīs jums aizvien jaunāku un mūsdienīgākas logu konstrukcijas. Mēs sekojam līdzi visiem jaunumiem Eiropā, pasaulē, arī Latvijā. Tamdēļ mūsu darbsietkopsolī ar laiku.
Mēs izmantojam jaunus un aizvien jaunus, uzlabotas modifikācijas ražotos pvc logu konstrukcijas. Kas darinātas no sertificētiem pvc materiāliem, pēc visām tehnoloģiskām prasībām un Eiropas Savienības standartiem/ noteikumiem atbilstošiem logu profiliem.
vienkārši par visu jautājiet mūsu speciālistiem. Un sadarbība sāksies.

G R O Z S

Sazināties ar mums