Lēti logi – arī tas nozīmē: labi logi.

Lēti logi – arī tas nozīmē: labi logi.

Lētums un kavlitāte tie tradicionāli ir savstarpēji izslēdzoši jēdzieni. Tomēr šislikumsne vienmēr piepildās. Arī runājot par mūsu tēmulēti logi arī var būt labi logi.
Vispirms vispārīgi logi šodien izstrādājums ir ar sarežgītu komplektaciju. Tajā ietilpst dažādu materiālu prodili, stiklojums, furnitūra. Furnitūrā ietilpst dažādas komplektācijas sviras, ritentiņi, rokturi, slēdzenes, eņģes. Daļa no logu furnitūras ir iebūvēta iekšpus profiliem.


Kas tas par tādu vārdu savienojumu – “lēti logi”.  Drīzāk ir filozofiska kategorijaCilvēkiem pagrūti uz reizi iedomāties, ka kaut kas mazāks cenā varētu būt tikpat labs arī kvalitātēIr jāuzmanās.
Te vietā būtu parunaties par cilvēku uzmanību. Tirgū ir daudzas mazas firmiņas vai pat vienkārši cilvēki, kas piedāvā leti pvc, alumīnija, koka un dažādu citu nekalibrētu materiālu logu konstrukcijasPārsteidzīgi komutējoties ar firmāmviendienītēm, cilvēki nereti cieš zaudējumus. Kas reizēm var būt visai ievērojami.
Daudzos gadījumos der uzmanīties, lai mēs neuzķertos uz vārdiem “pvc lēti logi”.  Kurus mēģinās jūsu mājās uzstādīt tādi pašilēticilvēkiPiemēram:
ja vienas dienas firmai nav sava mājas (www) lapa.
ja firmai nav sava ofisa, bet visi līgumi tiek parakstīti kafejnīcā, vai vispār uz ielas;
ja tiek prasīta priekšapmaksa pirms darbu veikšanas;
jāpievērš uzmanība arī firmas vārdam, un cik nesen ir parādījusies apritē. Piemēram, “Ozols 5segvārds vedina domāt, kaOzols”, “Ozols2”, “Ozols3unOzols4ir bankrotējušas ražotnes, kas bijušajiem klientiem radījušas zaudējumus par nepiegādātiem logiem, neizpildītiem darbiem. Firmu nosaukumi mainās, taču krāpnieciski censoņi ir vieni un tie pašiNereti dažas firmasviendienītes mēģina pelnīties, valstij nemaksājot nodokļus;
aizdomas radīs arī stipri zemas cenas, kas, teiksim, ir par pusi zemāka nekā vispārējā tirgus caurmēra līmenis;
ja tas ir iespējams, tad der apjautāties arī draugiem, paziņām unparakātiesinternetā, kur var rast atsauksmes par tās vai citas ražotnes darinātajiem logiem;
ja lēti logi tiek piedāvāti caur vienkāršiem sludinājuma dēļiem, nevis caur mājas lapu;
Latvijā darbojas Logu un durvju ražotāju asiociācija, konkrētā uzņēmuma piederība taiarīdzan ir labs iemesls uzticēties.

Pareizi lēti logi – ir lēti, bet labi.

Nopietnās logu un durvju ražotāju/ piegādes firmas sniedz garantijas, ka piegātātie lētie logi funkcionēs arī pēc ilgāka ekspluatācijas laika. Ir pareizā komplektācija, ir nepareizā. Pareizā komplektācija nozīmē:
pārdomāti izvēlētais pvc materiāls. Mūsu laika apstākļiem piemērojams logu profils, kurā ir vismaz 5 kameras. Uzmanība jāpievērš pamatprofilu sieniņu biezumam. Ir profili, kas domāti Rietumeiropas valstu tirgiem, ir profilikurus gatavo Austrumeiropai. Latvijā atļauts lietot abus. Austrumeiropas valstīs izmantotie profili arī lētajos pvc logos ir ar dubulto blīvējumu, kas piemēroti mūsu lielākoties vēsajiem laika apstākļiemSpeciālisti iesaka Latvijas apstākļiem izvēlēties logu profilu biezumu vismaz 70 milimetrus.
pvc, plastmas un pakešu lētie logi ir apgādāti ar metāla armatūru, kas iestrādāta pvc profilos. Nopietnās logu ražotnes piedāvā lēto logu konstrukcijas, kurās iestrādātā armatūra ir 2 milimetru bieza. Taču dažreiz ir sastopamas modifikācijas, kur metāla armatūra ir 1 vai 1,5 milimetru bieza. Te var gan ietaupīt uz cenu rēķina, tomēr šādi plasmasas logilai arī lētinekalpos ilgi. Kārtīgā ziemas salā, karstās vasaras dienās logi profili sāks liekties un kļūs nederīgi ekspluatācijai. Atkal nāksies veikt attiecīgos remontu darbusTas ir vēl viens iemesls sasaistīties ar nopietniem logu izgatavotājiem.
arī furnitūrai jābūt pareizai. Lētajos plastmasas/pvc logos, kas arī nav tas sliktākais variants, sastāv no roktura, aizslēga un eņģēm. Tomēr, ja ir vēlme pēc pretatlaušanas enģēm, atvērtnes mehānisma vēdināšanas režīmam, vērtnes hermetiskas piekļaušanās profilam aizvērtā stāvoklītad nāksies vairāk samaksāt logu uzstādīšanas procesā.
Ir vēl arīcilvēciskais faktors. Sķiet, nav gari jāstāstadarba kvalitāte atšķirsies, ja arī lētos plastikas un pakešu logus montēs nopietnas firmas cilvēki vai arīmeistariar nepietiekamu kvalifikāciju.
Mūsu klāstāvienmēr lēti logi par pieejamām cenām.
Cik maksā pvc lēti logi? Plastikas/ pvc logu modifikācijas ir lielā skaitā. Katrai konstrukcijai ir sava cena. sastādās no vairākām pozīcijām:
kāds materiāls ir profilos. Pvc materiāls ir lētāks nekā metāla (alumīnija) vai koka darinājums;
stiklojums: vairākkārt rūdīts stikls ar iekšējo plastmasas stiegrojumu, arī līmētais no vairākām stikla kārtām būs lielākā cenā nekā vienkārši rūdītais stikls;
furnitūra. bīdāmām sistēmām būs komplicētāka, nekā veramajiem logiem vai bezrāmju stiklojumiem. Attiecigi arī dārgāka.
cena būs dārgāka arī par uzstādīšanas darbiem dzīvoklī vai darba telpās, ja tie veikti būs vecākas vai pat pirmskara konstrukcijas konstrukcijas namos likums, logu uzstādīšanas darbos ir nepieciešami sagatavošanas darbi un kosmētikā pēcapstrādeŠie darbi arīdzan ir mainīgā cenā.
transports līdz logu montāžas vietai, attālums var svārstīties lielās robežās, reizēm Rīgā tas var būt vairāk 10 kilometru garumā. Lielāks piegādes attālumsmaksā vairāk.
Visus pozīcijas kombinējotveidojās kopējā cena. Kuru atkal, pasūtītājam saskaņojot ar mūsu darbiniekiem, iespējams mainītGalvenaislai ir pārdomāts lēmums. Bet to jūs variet kopīgi izrunāties un saskaņot ar mūsu pieredzējušiem darbiniekiem.

G R O Z S

Sazināties ar mums