stikla starpsienas

Stikla sienas pat nelielu telpu var padarīt plašāk un gaišāk.

Stikla starpsienas laiž cauri saules starus telpas dziļumā, un atšķirībā no parastām sienām rada satriecošu telpas vizuālo efektu. Stiklotas starpsienas iedala 2 tipos – stacionāras un bīdāmas. Tas attiecas gan uz mājās gan un dzīvokļos uzstādītām starpsienām. Lai izvēlētos jums piemērotu iestiklošanas veidu, detalizēti aplūkosim katru variantu:

Stacionārās stikla starpsienas – tās ir stacionāras stikla loksnes, droši nostiprinātas ar speciālu profilu palīdzību pie grīdas un griestiem. Stikls ir diezgan smags materiāls: 1 kvadrātmetrs, 8-12 mm biezs, sver aptuveni 30 kg.

Bīdāmas stikla starpsienas konstrukcijā izmanto vienu vai vairākus bīdāmus elementus.

Izgatavojot mūsdienīgas starpsienas, izmanto rūdīto stiklu, bet reizēm – tripleksu. Saskaņā ar prasībām, starpsienās izmanto: caurspīdīgus, tonētus, matētus, ar plēvi aplīmētus stiklus. Salīdzinoši populārs izgatavošanas veids ir atveramas biroja starpsienas, kur konstrukcijā iebūvētas veramas vai bīdāmās stikla durvis. Kā redzat izpildīšanas variantu ir ļoti daudz.


Stikla konstrukcijas priekšrocības salīdzinājumā ar citām:

  • Rūdītam stiklam piemīt augsta izturības rezerve
  • Stikls nemaina ārējo veidu un formu ekspluatācijas procesā
  • Pateicoties caurspīdīgumam, tās nodrošina uztveres vieglumu
  • Iespējama montāžas darbu veikšana telpā ar pabeigtu remontu
  • Starpsienu uzstādīšanai nav nepieciešamas plānojuma izmaiņas
  • Starpsienas no stikla ir kompaktas, nav biezas un aizņem maz vietas
  • Stikls neizžūst un neuzbriest no mitruma un temperatūras svārstībām

Stiklotas konstrukcijas drošumu garantē ne tikai stikla izturība.

Stiprinājumu armatūras kvalitāte – ir svarīgs moments, šīm jautājumam mēs pievēršam īpašu uzmanību. Ražošanā tiek izmantotas tikai kvalitatīvās furnitūras detaļas, tāpēc stikla starpsienas bez šaubīšanās var uzstādīt bērnu istabās, kur bērnam ļauj zīmēt uz sienām, visu var viegli nomazgāt. Rūdīto stiklu var vienkārši dekorēt ar plēvju vai krāsu palīdzību, ļaujot viegli mainīt interjeru. Līdztekus visām uzskaitītajām īpatnībām, jāatzīmē stikla starpsienu galveno priekšrocību – to daudzveidība.

Stikla starpsienu izgatavošana – tā ir individuāla pieeja katram klientam. Jūs varat pasūtīt interjeram pēc stila jums piemēroto variantu, turklāt, tiek apspriestas tādas nianses kā materiāli, iestiklošanas tips un stiklu krāsa. Veiksmīgu izvēli!

G R O Z S

Sazināties ar mums