stikla durvis

Stikla durvis - daudz iespēju realizēt jūsu vēlmes.

Stikla durvis ir izgatavotas no rūdīta stikla 8-10-12 mm biezumā. Stikla durvis ir bezrāmju iekšējās vai ārējās struktūras, kas ir piestiprinātas pie sienām, grīdas un griestiem ar nerūsējošā tērauda stiprinājumiem vai alumīnija profiliem.

Stikla biezums ir atkarīgs no starpsienu augstuma, konfigurācijas, izmantotajiem savienotājelementiem un citiem faktoriem. Stikls 10 mm biezs parasti izmanto starpsienas līdz 3 metri augstumā, un augstākās starpsienas jums var būt nepieciešams 12 mm biezs stikls. Tas ievērojami palielina projekta izmaksas, bet drošība un uzticamība ir svarīgāka.

Ieejas stikla durvis pieļauj smagas ekspluatācijas režīmu.

Durvis, kas izgatavotas no rūdīta stikla, ir praktiskas un izturīgas, labi piemērotas izmantošanai sabiedriskās ēkās. Visi rūdīti stikli ir ar pulētam malām - jūs nevarat sagriezties pret malu. Sasist rūdīto stiklu ir diezgan grūti, bet ja tomēr, šitā gadījumā tas drupinās mazos drošos gabalos. Starpsienas var aprīkot ar vienviru vai divviru durvīm, dažādas konfigurācijas. Tālāk ir sniegts īss izplatītāko iespēju apraksts:

 • Durvis ar slēdzeni un nospiežamo rokturi - populārākais un ekonomisks, tas ir visbiežāk izvēlas pircēji. Galvenā atšķirība no parastajām koka durvīm ir tā, ka eņģes nav rāmja pusē, bet no apakšas un augšas uz vienas ass. Tas nozīmē, ka apakšējā cilpa ir iegrimstināta grīdā. Maksimālais iespējamais platums durvīm - 1100 mm, svars - līdz 100 kg. Bezrāmju durvis var aprīkot ar alumīnija rāmi, lai nodrošinātu lielāku hermētiskumu. Šādas durvis tiek piedāvātas ar nospiežamo vai garu rokturi. Cilpas var būt parastas vai ar hidraulisko darbību.
 • Vietās ar lielu cilvēku plūsmu, piemēram, centrālo ieeju, koridoru, mēs iesakām izmantot durvis ar hidrauliskajiem eņģēm. Šīs durvis var atvērt abos virzienos, tās aizveras paši un var nostiprināt atvērtā stāvoklī. Sakarā ar to, ka stikla durvju cilpas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, durvis spēj izturēt tūkstošiem atvēršanas/ aizvēršanas ciklu. Nospied roktura vietā šajā versijā ir uzstādīts garš caurules rokturis. Svārsta durvju slēdzenes var likt, vai nelikt, pēc klienta pieprasījuma. Šādam durvīm nevar uzlikt atslēgu viens pret otru, tāpēc slēdzenes ir tuvu grīdai, kas rada dažas neērtības to atvēršanas / slēgšanas.


Daži klienti interesējas ar bezrāmju stikla starpsienu akustiskajos parametriem:
Saskaņā ar laboratorijas testiem 10 mm biezs stikls samazina trokšņa līmeni par 30 dB. Bezrāmju stikla starpsienu akustiskie parametri ir nedaudz zemāki par laboratorijas testiem - aptuveni 27 dB. Zemāk ir indikatīvi dati par trokšņa intensitāti no vairākiem skaņas avotiem:

 • 0 dB - dzirdes slieksnis (nekas nav dzirdams)
 • 10-20 dB - tikko dzirdams (kluss čuksts)
 • 25–30 dB - kluss (čuksts, sienas pulkstenis)
 • 35–45 dB - labi dzirdams (normāla saruna)
 • 50–55 dB - skaidri dzirdams (standarts A klases biroja telpām)
 • 60–70 dB - trokšņaini (skaļas sarunas)

Stikla durvis ir izgatavotas no caurspīdīga, matēta vai tonēta stikla.

Daudzgadīgi novērojumi liecina, ka stikla durvis saunai bieži tiek pasūtītas no tonēta stikla, un matēta vannai, bet tas nav priekšnoteikums lai pasūtītu, mēs nokomplektēsim ar jebkādu aprīkojumu. Papildus tonētām stiklam mēs piedāvājam dekoratīvās un aizsargājošās plēves. Dizaina iespējas šajā gadījumā ir bezgalīgas.

Stikla durvis ir izgatavotas no dažāda lieluma, veidiem un konfigurācijām:

 • Bezrāmju stikla durvis - ir piestiprinātas uz sānu cilpas, kur viena vai divas vērtnes, kas atveras uz sāniem. Šīs vērtnes var būt vienādas, vai dažāda platuma. Bieži izmanto kā iekšējās un biroja durvis.
 • Svārsta stikla durvis - var atvērt uz sevī vai no sevis. Cilpas šīm durvīm, ir iestrādātas grīda un griestos, uz vienas ass. Stikla svārsta durvis ir ieteicams aprīkot ar hidraulisko aizvērēju, kas atbild par durvju klusu atgriešanos slēgtā stāvoklī. Svārsta durvis bieži tiek uzstādītas sabiedriskās vietās.
 • Bīdāmās stikla durvis - slīd pa veltņiem gar augšējo sliedi un var slīdiet gar sienu viena, abos virzienos. Stikla bīdāmās durvis ir ērtas situācijās, kad veramās durvis bloķē vai ierobežo gaitu.

Stikla durvju priekšrocības:

 • Vienkārša aprūpe
 • Minimālais biezums
 • Izcila ūdens izturība
 • Nedeformēsies un nerūsēs
 • Nebloķē saules gaismas iekļūšanu
 • Iespēja izgatavot sarežģītas formas
 • Stikls neizbalē, neatslāņojas, neizžūst
 • Augsta izturība pret mehānisko spriegumu

Vidēji izpildījuma laiks ir 3-4 nedēļas. Durvis un stikla starpsienas tiek izgatavotas tikai pēc pasūtījuma, pēc jūsu izmēriem, tāpēc ierobežojumu gandrīz nav. Lai uzzinātu izmaksas, sūtiet skices ar izmēriem uz winlat.lv@gmail.com, ļoti ieteicams pievienot bildi, kur tiek plānota uzstādīšana, precīzākai novērtēšanai.

G R O Z S

Sazināties ar mums