stikla jumtiņi

Stikla jumtiņi virs durvīm - ir drošība.

Stikla jumtiņš ir diezgan stiprs, lai izturētu vēja un sniega slodzi. Tos izgatavo no tripleksa vai rūdīta stikla 8-12 mm, ko pastiprina ar aizsarg plēvi, stikls ir noturīgs pret temperatūras svārstībām un mehānisku iedarbību. Ir diezgan grūti sasist rūdīto stiklu, tikai spēcīga trieciena gadījumā tas sabirzīs mazās, neasās lauskās. Jumtiņš no tripleksa, maksimums, ieplīsīs, bet loksne saglabās savu formu.

Stikla jumtiņi – tas ir ilgmūžīgs risinājums.

Stikla nojume vienmēr saglabā savu formu, nerūsē, nav jākrāso. Lai retāk būtu jāmazgā stikla nojumes, pasūtiet tonētu vai matētu stiklu, pēc lietus tās atkal izskatās kā jaunas. Nojumes no stikla konstruktīvi ir pietiekami droši, lai, piemēram, izturētu cilvēka svaru montāžas laikā.

Durvju jumtiņi droši stiprinās pie jebkādas virsmas tipa.

Jumtiņu kā arī liela laukumā pilnstikla starpsienas montāža, pie betona vai akmens sienas notiek ar atbilstoša garuma un cietības enkurskrūvju palīdzību. Sienām ar siltinājumu lieto vītņu stieņus un ķīmiskos dībeļus. Dažos gadījumos nākas veikt urbumus cauri sienai un nostiprināt stikla jumtiņu ar pretplākšņu palīdzību vai liela diametra paplāksni sienas otrā pusē. Visi šie stiprinājuma veidi ir droši un laika gaitā pārbaudīti.

Durvju jumtiņi no stikla ir mūsdienīgs risinājums.

Tos izgatavo pēc jūsu prasībām, saskaņā ar jūsu mājas dizainu. Komplektējošas daļas – izmanto tikai augstākās kvalitātes stiklu un furnitūru, kas izskaidro izstrādājuma augsto cenu.


Stikla jumtiņu veidi:

  • Balsta jumtiņi – stikla loksni novieto fiksētā leņķī uz kronšteiniem no nerūsējoša tērauda, kas droši nostiprināti pie sienas.
  • Piekaramie jumtiņi – izmanto punktveida furnitūru un troses, uz kurām sadala jumtiņa svaru. Tāds stiprināšanas tips nepieciešamības gadījumā ļauj regulēt nojumes slīpuma leņķi. Tas ir pats populārākais izpildījums.

Jumtiņi un nojumes no stikla.

  • Izgatavo pēc pasūtījuma, izmēri nav ierobežoti
  • Furnitūra no nerūsējoša tērauda vai alumīnija
  • Caurspīdīgs, tonēts vai matēts stikls
  • Var izgatavot plakanus vai izliektus

Aizsardzības stikla jumtiņi garantēti aizsargās no lāstekām.

Tur, kur pastāv lāsteku krišanas risks, rekomendējam uzstādīt stikla jumtiņus, tie aizsargās no nelaimes gadījuma. Protams, kā stikla jumtiņi ir dārgāk nekā plastikāta, bet iedomājaties, cik dārgi jūs novērtējāt jūsu klientu vai savu drošību un veselību?

Gan stikla jumtiņi, gan polikarbonāta nojumes organiski iekļausies jebkuras ēkas arhitektūras stilā ar koka vai akmens fasādi. Cenu katrai nojumei aprēķina individuāli, tā ir atkarīga no jumtiņa laukuma un furnitūras daudzuma. Lai uzzinātu cenu, atsūtiet aprakstu ar izmēriem uz winlat@inbox.lv, vēlams pievienot vietas fotoattēlu, kur tiek plānota uzstādīšana, tas palīdzēs ieraudzīt vairākas nianses.

G R O Z S

Sazināties ar mums