Pakešu logi – vēl vairāk pieejami caur akcijām un atlaidēm.

Pakešu logi – vēl vairāk pieejami caur akcijām un atlaidēm.

Mūsdienās, kad celtniecība atkal mērenā tempā virzās uz augšu,  arī moderno modifikāciju logi un durvis ir plašā būvbiecības apritē.  Aizvien jauni un jauno pvc / plastikāta logi tiek pielietoti māju kopējā celtniecībā un atjaunotnes darbos.

Pvc pakešu logi – pēc to montāžas/ uzstādīšanas – dod rindu priekšrocības:

– ir mūsdienīgs skats, un mūsdienīgs dizains. Kas pieejams dažādās krāsās un aplikāciju apdarē;

– jūtami palielinās aizsardzība pret ārējās atmosfēras paradībām: nokrisņiem, vējiem, krusu, sniegputeņiem;

– jūtami lielāka ir aizsardzība pret ielu trokšņiem un pilsētas “smaržam”;

– šīs plastmasas ir nedegošas, līdz ar to attiecīgo profilu logi un arī durvis uz ugunsdrošas

– vēl vairāk prieka dabūsim, ja ierīkosim vitrāžas stiklojumu, t.i. vairāku toņu stikla materiālus vienā rāmī;

– pats jaunākais logu “modes” kliedziens ir t.s. gudrie stikli, kas maina krāsojumu un caurredzamību atkarībā no elektriskā apgaismojuma. Dienas laikā tie ir caurspīdīgi un ļauj visiem palūkoties uz ārienes norisēm. Bet vakarā, kad ieslēgts elektriskais apgaismojums, tad šāda stiklojuma caurredzamība samazinās, kas neļauj no ārpuses nelūgtiem skatiem vērot norises dzīvoklī vai mājā.

Ikdienas darbā – kas mums veltīts tikai un vienīgi pasūtītāju vēlmēm- mēs piedāvājam arī cenu atlaides un akcijas.

Ar šādām īpašībām apveltītie pakešu logi ir un būs pieejami caur cenu atlaižu akcijām.  Akcijas un atlaides ir dažādas. Vispirms – katrs mūsu klients saņem savu atlaidi. Kuru variet noskaidrot tiešā veidā kontaktējoties ar mums.

Bet mums paredzētas arī sezonālās pvc/pakešu logu atlaides un akcijas. Katru mēnesi tai vai citai logu versijai pie mums ir samazinātas cenas jeb piemērotas atlaides.  Katram mūsu klientam ir individuāla pieeja, individuāla tāme un individuāla atlaidīte.

Mēs priecējam ar ziņām:

  • par pvc/pakeši logu montāžas cenu akcijām;
  • par montāžas darbu cenu atlaidēm;
  • par transportēšanas cenu akcijām;
  • par jauno pvc/plastmasas logu cenu atlaidēm;
  • un cenu atlaides iespējams uz visām iepriekšminētiem darbiem kopumā.
  • plusā vēl ir bezmaksas konsultācijas telefonsarunās un klatienē.

Bez atlaidēm aizvien pie mums – sadarbībā ar Lateko līzings – ir pieejami pvc/plastikāta un arī citu veidu logu piegāde un montāža caur kredītu. Ne vienmēr ir pietiekami naudas līdzekļi “pie rokas”, lai pasūtītājs vienā reizē spētu apmaksāt logu montāžas darbus. Norēķināties iespējams pa daļām garākā laika periodā.  Kad vien naudas līdzekļi atļauj.  Arī maksājumu lielumu un grafiku iespējams sarunāt ar mūsu speciālistiem. Attiecīgā saite – kur vairāk stāstām par kredīta iespējām, ir šeit: https://winlat.lv/noformet-kreditu/

Pie mums vienmēr ir plastmasas logu cenu akcijas un atlaides.

Plastikāta (un cita veida) logu uzstādīšana – nekad nav vienkāršs darbs.  To veic pieredzējuši meistari, kuri ne tikai atgādā plastikāta/pakešu logus līdz uzstādīšanas vietai, bet arī uzmontē iepriekš paredzētā vietā.

Ir divu veidu atlaides. Pirmkārt, vienā reizē- vienā darbadienā pasūtītājs var atļaut veikt lielāka apjoma darbus. Kad vienlaicīgi notiek vairāku logu un durvju montāža. Attiecīgi tad samazinās katra darba pašizmaksa, kas gala variantā padara visu daudz draudzīgāk pasūtītāja maciņam. Ir otrs variants: visu laiku sekot notiekošajam mūsu mājas lapā- kur regulāri ienāksies ziņas par visām pvc/plastikāta/ plastmasas logu cenu akcijām.

Tagad darbus var izdarīt ar mazākiem finansu līdzekļiem.  Ir iespējams dabūt pakešu logi atlaides. Mēs rūpējamies gan par klientu sajūtu komfortu, gan par klienta maciņa komfortu.  Aicinām pasekot mūsu darbībai līdzi “Produkcijas” lapā, gan arī visos citos vēstījumos mūsu mājas lapā.

Bet ātrākas informacijas ieguvei par pvc/plastmasas/plastikāta logu akcijām un atlaidēm- atliek tikai sazināties ar mūsu meistariem, speciālistiem.  Varam būt droši- akcijas un atlaides pie mums gaidāmas arī turpmāk.

G R O Z S

Sazināties ar mums