Koka logu izgatavošana no priedes vai sarkankoka

Koka logu izgatavošana no priedes vai sarkankoka

Koka logi ir mūsdienīgs, ekoloģisks un ilgtspējīgs risinājums. Jaunas koksnes apstrādāšanas tehnoloģijas ļauj ievērojami pagarināt koka logu ekspluatācijas laiku. Koka logi ir viegli kopjami un remontējami. Tie nodrošina labu siltumizolāciju, kā arī skaņas izolāciju. Koka logi pilnībā atbilst visām prasībām, kas tiek uzrādītas mūsdienīgiem logu blokiem. Par koka loga pamatu kalpo trīsslāņu līmēta šķautne, kas nodrošina nepieciešamo izturību.

Koka logu izgatavošana sastāv no vairākiem posmiem.

To sāk ar zaru, plaisu un citu defektu noņemšanu. Turpina ar gatavā dēļa savienošanu vienā šķautnē, kam nepieciešamā apstrāde un stiklošana. Dažādi šķiedras virzieni, kas iegūti šķautnes veidošanas procesā, ievērojami paaugstina izturību samazina koksnes spriegumu, kā arī traucē loga bloka deformāciju temperatūras svārstībās.

Koka logi lieliski iederas jebkurā interjerā. Vēl jo vairāk, koka logus iespējams pārkrāsot jums vēlamā krāsā arī pēc to ražošana. Koka logu ražošanā nereti izmanto terminu kombinētie logi. Kombinētajos logos ir iespējams apvienoties dažādus materiālus: koks un alumīnija, koks un plastmasa. Koka logu ražošanā izmanto:

Priedi – dzeltenīgi sārta koksne, kurai piemīt stipra izturība un sveķainība. Pateicoties salīdzinoši zemajai cenai, tieši priede visbiežāk tiek izmantota koka logu ražošanā. Mīkstības dēļ tā ir viegli apstrādājama. Iespējamā puvuma novēršanai, priedes koksni antiseptē. Koksnes krāsošanas laikā var būt redzams nevienmērīgs pārklājums, jo laukumiem ar dažādu sveķainību un porainību ir dažādas krāsas uzsūkšanās īpašības.

Meranti – dzeltenīgi sārta koksne, kas ar laiku tā paliek tumšāka ārējo faktoru ietekmē, pakāpeniski iegūstot brūngani sarkanu vai tumši sarkanu krāsu ar skaidri izteiktām tumšām vai gaišām dzīslām.

G R O Z S

Sazināties ar mums