Lodžiju un balkonu apdare pec iestiklošanas.

Balkonu un lodžiju apdare ārējā vai iekšējā, sākas ar darbu apjoma novērtēšanu. Pirmais, par ko ir jāpārliecinās, tā ir margu vai norobežojuma drošība, ja tās nav pietiekami cietas, tās ir jānostiprina. Reizēm vecās margas nogriež un to vietā uzstāda jaunas vai nožogojumu izliek no ķieģeļiem. Otrais posms – iestiklot balkonu, to jāsargā no nokrišņiem, citādi, pēc vienas-divām ziemām no apdares nekas nepaliks pāri.

Lodžiju apdare, remonts un ārējā apdare jebkurā stāvā.

Nožogojuma apdari no ārējās puses var izveidot ar nerūsējoša profīla seguma palīdzību, tas ir ļoti drošs jumtu seguma materiāls, kas ir pieejams jebkurās krāsās. Ārējos darbus vēlams veikt pirms iekšējiem darbiem, šajā posmā ir vieglāk tikt klāt grūti pieejamām zonām, kas ir lētāk pasūtītājam.


Mēs piedāvājam sekojošus apdares darbus:

  • Grīdas noklāšana ar linoleju vai laminātu
  • Sienu izlīdzināšana, krāsošana, dekoratīvā apdare
  • Balkonu un lodžiju siltināšana un apdare ar PVC vai ar koka dēļiem
  • Grīdas līmeņa pacelšana un siltināšana (lāgas, akmens vate, finieris, OSB)
  • Lodžiju un balkonu ārējā paneļa nomaiņa (prof. segums, rūdītais stikls un cits)

Balkonu remonts un siltināšana iespējama ar jebkuriem paņēmieniem.

Pirms darbu sākšanas jānosaka, vai ir nepieciešama balkona tikai dekoratīvā apdare vai arī siltināšana. Gadījumā, jā stiklojums uztaisīts kā „aukstais stiklošanas veids", nav jēgas taisīt siltināšanu, jo iestiklojuma tips aizsargā no vēja un nokrišņiem, un nav termiski izolēts. Šajā variantā ir racionāli taisīt tikai kosmētisku apdari. Bet ja gadījumā jums ir „siltā iestiklošana” kas uztaisīta ar koka, pvc vai alumīnija logu palīdzību, ir vērts siltināt telpu.

Balkona siltināšanai lieto putuplastu vai akmens vati, dažādās situācijās izmanto piemērotākus materiālus. Balkonu iekšējai apdarei izmanto koka apdares dēļus vai dažādu krāsu plastikāta apšuvumu. Pēc klienta pasūtījuma, virsmu var apdarināt arī ar dekoratīviem materiāliem, firma piedāvā izlīdzināšanu un krāsošanu, lamināta vai flīžu ieklāšanu un tl.

Lai novērtētu darbu apjomu, atsūtiet uz winlat.lv@gmail.com īsu aprakstu, ko gribat pasūtīt, vēlams pievienot fotoattēlu. Pieprasījumus bez precizējošiem datiem, kā piemēram, „cik maksā apdare”, paliks bez atbildes. Paldies par sapratni.

G R O Z S

Sazināties ar mums