Plastmasas logi – ir ērtības, komforts, un lētums.

Plastmasas logi šodien tiek plaši izmantoti jaunu māju celtniecībā un senāku celtņu kapitālajos remontos. Plastmasas logi šodien ir neatņemama ēku sastāvdaļa, un cilvēki tos ierīko aizvien lielākā skaitā savos dzīvokļos un mājās.

winlatPlastmasas logi – ir ērtības, komforts, un lētums.
lasīt talāk

Koka pakešu logu cenas – iet kopsolī ar kvalitāti.

Koka logi vienmēr būs aktuāli. No koka šie veidoti jau kopš neatmināmiem laikiem, kopš vispār cilvēce pazīst logus. Mūsdienās koka logi nezaudē aktualitāti, pat vēl vairāk – tie izskatās ļoti mūsdienīgi moderno māju arhitektūrā. Koka logi un arī durvis vienmēr būs cieņā.

winlatKoka pakešu logu cenas – iet kopsolī ar kvalitāti.
lasīt talāk

Lodžiju iestiklošana – salīdzinoši lēti, toties ļoti silti.

Lodžijas pazīstamas jau no padomju gadiem, tās ir neatņemama sastāvdaļa lielai daļai daudzdzīvokļu namiem. Lodžijas ir atvērtas telpas, kas atgādina balkonus. Tomēr it atšķirība: lodzijās abas malējās ārsienas ir ēku nesošās konstrukcijas, kamēr mums labi zināmie balkoni ir āra būves. Kas izvirzītas prom no ēkas nesošajām konstrukcijām. Mūsdienās iedzīvotāji aizvien lielākā skaitā pievēršas lodžiju iestiklošanai.

winlatLodžiju iestiklošana – salīdzinoši lēti, toties ļoti silti.
lasīt talāk

Lēti logi – arī tas nozīmē: labi logi.

Lētums un kavlitāte tie tradicionāli ir savstarpēji izslēdzoši jēdzieni. Tomēr šislikumsne vienmēr piepildās. Arī runājot par mūsu tēmulēti logi arī var būt labi logi.
Vispirms vispārīgi logi šodien izstrādājums ir ar sarežgītu komplektaciju. Tajā ietilpst dažādu materiālu prodili, stiklojums, furnitūra. Furnitūrā ietilpst dažādas komplektācijas sviras, ritentiņi, rokturi, slēdzenes, eņģes. Daļa no logu furnitūras ir iebūvēta iekšpus profiliem.

winlatLēti logi – arī tas nozīmē: labi logi.
lasīt talāk

Stikla veranda aizvien pieprasītāks elements mājas arhitektūrā.

Mūsdienīgas piebūves no stikla ir krāšņa rota visām individuālajām mājām un daudzdzīvokļu namiem. Turklāt šīs stiklotās piebūves tiek celtas aizvien vairāk un aizvien kvalitatīvākas. Katru gadu atjaunojas arī stikloto verandu, terašu, paviljonu un citu piebūvju arhitektoniskais risinājums, tas kļūst aizvien mūsdienīgāks unietkopsolī ar laiku.

winlatStikla veranda aizvien pieprasītāks elements mājas arhitektūrā.
lasīt talāk

Koka logi – tā ir ekoloģiska un mierīga izvēle

Koks kā materiāls venmēr ir dabisks. No koka logi tiek gatavoti un ierīkoti kopš celtniecības pirmsākumiem. Gadsimtu gaitā tie būvēti dažādos stilos un modifikācijās. Un tomēr – koka logi aizvien ir aktuāli šodien un paredzamā nākotnē.  Tie joprojām cilvēku pieprastījumā labi konkurē ar citu materiālu- plastmasas un alumīnija logu un durvju izstrādājumuem.

winlatKoka logi – tā ir ekoloģiska un mierīga izvēle
lasīt talāk