Izvēlēties logu

1200 x 1800
1800 x 1800

Cenā ietilpst:

  • Izvēlēts logs
  • Ārējā palodze
  • Iekšējā palodze
  • Piegāde
  • Demontāža / montāža
  • Būvgružu iznešana
Kopēja cena: 0

Aizpildiet kontaktformu:

Product Description

PVC logi pirmskara mājas.

Pirmskara mājas, vai Staļina laika mājas izdalās no citiem projektiem ar masīvām ķieģeļu sienām, kas brīnišķīgi saglabā siltumu ziemā, un uztur svaigumu karstā vasarā.

Jāsaka, šī apbūve ir visdažādākā. Katra ēka celta pēc individuāla plānojuma un projekta. Te sastopami visdažādākā plānojuma un visnestandartāko veidu dzīvokļi. Labākajos namos dzīvokļu istabas ir plašas ar augstiem griestiem. Sanitārais mezgls var būt gan kopējs, gan arī izveidots katra dzīvokļa iekšienē. Mājas gadiem ejot ir novecojušas, tās celtniecībā lietotie materiāli šodien vairs nav apritē. Tamdēļ daudzreiz māju īpašniekiem ir izvēle: vai nu būves nojaukt un vietā celt jaunu; vai arī, ieguldot ievērojamus finanšu līdzekļus, tās atjaunot mūsdienu izskatā. Abos gadījumos – būs pielietojums mūsdienu celtniecības materiāliem, tostarp pirmskara sērijas un citu modifikāciju logu jaunajiem risinājumiem.

Plusi: senas mājas ir ar unikalu dzīvokļu plānojumu, kas dod mājīguma un komforta sajūtas daudziem. Te var sajust arī vēstures elpu.

Veicot pirmskara mājas logu uzstādīšanu, jārēķinās ar lielākiem remontdarbu izdevumiem. Kas gan atmaksāsies ilgtermiņā. Par izmaksām un citu informāciju varam uzzināt pie mūsu speciālistiem, kuri arī uzstādīs pirmskara mājās jaunos logus pēc pasūtījumu veikšanas.

PVC logi pirmskara mājas
5 (100%) 1 vote