Izvēlēties logu

1150 x 1410
2200 x 2150

Cenā ietilpst:

  • Izvēlēts logs
  • Ārējā palodze
  • Iekšējā palodze
  • Piegāde
  • Demontāža / montāža
  • Būvgružu iznešana
Kopēja cena: 0

Aizpildiet kontaktformu:

Product Description

PVC logi mazģimeņu projekts 5 stāvu.

 

Mazģimeņu sērijas nami iesākumā 70. gados bija celti jaunajiem speciālistiem, kuri pēc mācibām augstskolās un tehnikumos uzsāka savas patstāvīgā darba gaitas. Tie celti iesākumā no ķieģeļiem, bet vēlākos laikos arī no paneliem. Attiecīgi dzīvokļi šajās mājās bija maz i- pa vienai istabai katrā. Taču jau tolaik paredzēja, ka iemītniekiem būs kāds bērns, tāpēc, atšķirībā no īstām kopmītnēm, vienīgā istaba dzīvoklī ir plaša. Dzīvokļos ir lodžijas. Šīs sērijas mājās ir gari koridori, kas aizņem visas celtnes garumu. Vairumā šīs mājas tika celtas piecu stāvu augstumā. Mazģimeņu māju ir gandrīz visos rajonos, bet vairāk to ir Iļģuciemā,  Āgenskalnā, Pļavniekos, Ziepniekkalnā, Juglā, jeb padomju laika pēdējos gados jaunuzceltajos rajonos. Kāpnes ir šauras, gaitenis – garš, kaimiņu – daudz. Šodien šie dzīvokļi bieži tiek remontēti, siltināti, tostarp pielietojot mazģimeņu projekts 5 stāvu sērijas un citu mūsdienīgu logu risinājumus.

Plusi: te ir zemas dzīvokļu cenas, kā arī ekspluatācijas izmaksas. Dzīvokļi plānoti kompakti. Lielās lodžijas ērti iestiklot, pārvēršot par komfortablām verandām.

Šiem namiem ir piemērojami mazģimeņu projekts 5 stāvu sērijas PVC logi. PVC logi namos ir uzstādāmi caur atjaunošanas darbiem, veicot nelielus remontus. Ko izdarīs mūsu speciālisti pēc tam, kad būs saņēmuši pasūtījumus no jums.

PVC logi mazģimeņu projekts 5 stāvu
4.3 (86.67%) 3 votes