Plastikāta durvis, ārdurvis un iekšdurvis

Durvju un logu ražotāji piedāvā dažāda veida PVC durvis, kas atšķiras pēc pielietošanas mērķa un funkcionalitātes. Apskatīsim, kā tie atšķiras:

Balkona durvis

Balkona durvis ir izgatavotas no tādiem pašiem profiliem kā logi, tie ir savienoti ar īpašu profilu, kas atrodas blakus vitrīnai un veido balkona bloku. Parasti šīs durvis ir atvērtas uz iekšu, tām ir viens iekšējais rokturis vai divpusējais rokturis pēc klienta pieprasījuma. Jūs varat pasūtīt durvis ar stiklu līdz grīdas, vai ar sendvičpaneļi apakšā. Tas neietekmē siltuma taupīšanas veiktspēju, tas ir tikai klienta gaumes jautājums.

Balkona durvis

Atvieglotas durvis

Atvieglotas plastmasas durvis bieži tiek uzstādītas kā iekšdurvis vai telpās ar paaugstinātu mitrumu.

Atvieglotas plastmasas durvis

Ieejas PVC durvis

Ieejas plastmasas durvis ir izgatavotas no paaugstinātas izturības profiliem ar spēcīgākiem stiprinājumiem (furnitūru). Šīs durvis ir pieejamas dažādos modeļos, gandrīz jebkura izmēra. 5 standarta krāsas – tumši brūns, gaišs ozols, tumšs ozols, sarkankoks, valrieksts, citas krāsas ir pieejamas arī par papildus samaksu. Stikla paketes ir caurspīdīgas, tonētas, dekoratīvi stikli vai plēve. Lai aprēķinātu cenu, nosūtiet izmērus ar aprakstu uz e-pastu winlat@inbox.lv, uzdodiet jautājumus pa tālruni 29997010, vai azpildiet kontaktformu https://winlat.lv/kontakti/ un 1. darba dienas laikā atbildēsim.

Ieejas PVC durvis
Facebooktwitterlinkedinmail
winlatPlastikāta durvis, ārdurvis un iekšdurvis