Stikla dušas – jebkuras dizaineru fantāzijas.

Dušas Kabīnes

Stikla dušas kabīne tas ir teicams risinājums jebkurai vannas istabai. Dušas kabīnes no stikla viegli iekļauj jebkurā interjerā. Stikla sienu un durvis ar savienojumu palīdzību var nostiprināt dažādos leņķos, un tas ir optimāls telpas ekonomijas paņēmiens.

Dušas kabīne sastāv no rūdīta stikla loksnēm un furnitūras.

Izgatavošanai izmanto caurspīdīgus, tonētus un matētus stiklus, 8-10 mm biezus, tie ir noturīgi pret skrāpējumiem un viegli tīrāmi. Tonētā stikla sastāvā ir kvalitatīvas krāsvielas, kas laika gaitā neizbalē. Jāatzīmē matēta stikla interesanta īpašība – ja matēto pusi samērcē, matētā dušas kabīne kļūst caurspīdīga, lai izvairītos no šī efekta, matētā stikla pusi uzstāda uz kabīnes ārpusi, ņemiet to vērā uzstādīšanas laikā 🙂

Dušas kabīnes no stikla konstruktīva vienkāršība un drošība.

Stikla dušas sienas izgatavo ne augstāk par diviem metriem, lai starp kabīni un griestiem paliktu telpa garaiņu iziešanai. Atkarībā no kabīnes konstrūkcijas īpatnībām, stikla sienas un durvis nostiprina pie sienām un grīdas, ja nepieciešams – pie griestiem. Stiklus noteikti sastiprina savā starpā un nostiprina ar silikona hermētiķi. Dušas kabīnes durvju hermetizāciju nodrošina blīvētājs ar magnētisko joslu, to uzstāda uz stikla loksnes sānu malas durvju spraugās.

Stikla dušas durvis bīdāmās vai atveramās.

Pateicoties tam, ka dušas kabīnes izgatavo pēc pasūtījuma, pastāv durvju tipa izvēles iespēja. Galvenokārt piedāvā dušas kabīni ar vienām durvīm, bet pēc pasūtītaja prasības var izgatavot jebkuru skaitu.

  • Atveramās dušas stikla durvis veras uz āru, pateicoties virām, tās droši fiksē atvērtā vai aizvērtā stāvoklī.
  • Svārsta tipa durvis uz dušu var vērties uz iekšu vai āru.
  • Bīdāmās durvis stikla dušas kabīnei – vienas vai divas durvis pārvietojas uz ritentiņiem paralēli sienām. Tāds tips ļauj ekonomēt telpu nelielā vannas istabā.

Stikla dušas kabīne – tas ir droši un skaisti.

Stikla dušas kabīnes ir ilgmūžīgas, to izgatavošanā izmanto furnitūru no nerūsējoša tērauda, kā pilnstikla durvīm, kas nodrošina drošu darbu ilgstošā laika gaitā. Nepieciešamības gadījumā jebkuru kabīnes elementu no stikla var nomainīt, nedemontējot visu konstrūkciju.

Dušas kabīnes no stikla montē jau noflīzētā telpā, šie darbi nerada būvgružus un putekļus, uzstādītāji strādā akurāti, tāpēc tādus darbus var veikt dzīvojamās telpās. Lai aprēķinātu kabīnes cenu, atsūtiet planotas uzstādīšanas vietas foto un izmērus  uz winlat@inbox.lv, tas palīdzēs ieraudzīt vairākus  nianses.

Facebooktwitterlinkedinmail
winlatStikla dušas – jebkuras dizaineru fantāzijas.