Logi un durvis kredītā

Sadarbibā ar Lateko lizings var noformēt kredītu uz visām mūsu precēm un pakalpojumiem, kas ir šajā mājas lapā.

 • Aizdevuma summa: no 50 EUR līdz 3000 EUR;
 • Atmaksas termiņš: līdz 36 mēnešiem;
 • Jā aizdevuma summa nepārsniedz 1400 EUR, kredītu izsniedzam bez pirmās iemaksas;
 • Pieteikties kredītam ir iespējams klientu apkalpošanas filiālēs Rīgā:
 • Lāčplēša iela 41, т: 67775079
 • Maskavas iela 240, (RD Electronics) т: 66119492
 • Stacijas laukums 2, (RD Electronics) т: 26510261
 • Jaunmoku iela 13, T/C SPICE HOME (ELKOR TEHNIKA) т: 67401089
 • Kredītam var pieteikties ikviens Latvijas Republikas iedzīvotājs, kas ir sasniedzis 18 gadu vecumu, ar regulāriem un pierādāmiem ienākumiem;
 • Patēriņa kredītam var pieteikties pensionēšanās vecumu sasniedzis Latvijas Republikas iedzīvotājs;
 • Pieteikties patēriņa kredītam var, uzrādot pasi vai personas apliecību ID karti.

Logi, durvis iegādājamas un uzstādāmas kredītā.

Iegādāties jebkuru preci un pakalpojumu pie mums var iegādāties gan uz līzingu, gan kredītā, gan nomaksā. Kas nozīmē – ņēmam preci uz reizi, bet samaksājam par preci vai  pakalpojumu pa daļām ilgāka laika gaitā.  Tas ir ļoti ērts paņēmiens arī mūsu pakalpojumu reizēs.

Logi uz kredīta.

Daudziem no mums ir vajadzība mainīt logus. Tos, kas nokalpojuši gadu desmitiem vai iestikloti padomju laikos. Mums rocība ir dažāda, ienākumi dažādi. Lielākoties tie nav tik lieli, lai samaksātu uz reizi par liela apjoma logu montāžas darbiem. Ja mainam un uzstādam logus pa vienam un ar laika intervāliem, tad to uzstādīšanas izmaksas pieaug. Ņemot šo pakalpojumu uz kredītu – tad iespējams lielāka apjoma logu nomaiņu veikt par zemākām cenām. Darbu veikšanu apmaksājam lielākā laika periodā.

Ir iespejami vairāki pakalpojumu veidi. Pirmkārt, iespējams iegādāties logus kredītā, bet par to uzstādīšanu rūpēties pašam vai arī palūgt kādu nepietiekami sagatavotu meistaru. Kas sadārdzinās visas samaksas un pazemināš veikto darbu kvalitāti. Bet iespējams arī veikt visu logu nomaiņas darbus vienā kompleksā.

Šo remontdarbu izmaksas ir kā nedaudz ceļas, toties pēc tam ietaupīsim uz apkures cenām. Kas samazinās –  kad aukstajos gada mēnešos dzīvokļus jau būs izvietoti jaunie logi. Kopumā paredzams finansu ietaupījums un tiek atrisinātas vairākas problēmas: ir silta māja, un reizē veikts lielāks darba apjoms par mazāku samaksu.

Durvis uz kredīta.

Vēlmē pēc mūsdienīga dzīvokļa dizaina – arī durvis tiek mainītas, uzstādot to jaunākās modifikācijas. Klasiskās jeb veramās durvis tiek nomainītas uz bīdāmām, saliekamām, salokamām, iestiklotām. Arī šeit ir zināmas preces un uzstādīšanas izmaksas. Izmaksas, ja norēķināmies ar darba veicējiem vienā reizē- tās ne vienmēr varam atļauties. Mūsdienīgu durvju konstrukcijas ir visai sarežģītas, mājas apstākļos tās nav iespējams izgatavot. Viss atkal ir profesionālu meistaru rokās. Bet par kuru darbu iespējams maksāt ilgākā laikā, neiecērtot pārāk lielu robu ikmēneša naudas apgrozījumā.

Reizēm ir nepieciešamība vienlaikus dzīvoklī vai mājoklī nomainīt vairākas sarežģītas konstrukcijas durvis. Durvis kredītā – tas ir mūsdienīgs risinājums. Ja ir vēlme pēc kvalitātes, komforta un mūsdienīgiem dzīves apstākļiem.

Lodžijas un balkonu iestiklošanas risinājumi – izdevīgāki caur kredītiem.

Šīs māju un dzīvokļu ārējās konstrukcijas ir nepieciešamas pilnvērtīgai un komfortablai dzīvei. Attiecīgi tās tiek veidotias mūsdienīgā gaisotnē. Logu un durvju konstrukcijas mūsdienu izpildījumā ir sarežģītas, pilnvērtīgas un reizē vizuāli pievilcīgas. Tas viss – iegāde un uzstādīšana – prasa visai lielas izmaksas. Izmaksas ne vienmēr varam nosegt vienā piegājienā no vienas algas. Kā likums, uzstrādīšana vai remonts balkonos notiek vienlaicīgi ar lielu materiālu daudzumu, tostarp uzstādot gan jaunāko modifikāciju logus un gan durvis. Līdz ar to kredīts- atkal ir labākais risinājums.

Zināšanai:

Kredīts – tas ir preces apmaksas veids, kad prece jau pieder īpašniekam, bet apmaksa jāveic pa daļām laika periodā. Samaksājot arī kredīta procentus.

Līzings – kad prece tiek izpirkta pa daļām laika periodā, bet tā pāriet īpašnieka valdījumā pēc pēdējās samaksas veikšanas.

Nomaksa – kad prece jau ir īpašnieka valdījumā. Bet samaksa bez procentiem tiek veikta pa daļām laika periodā pēc vienošanās bez procentu uzcenojuma.

Sazināties ar mums

Nepieciešama palīdzība vai radušies jautājumi par winlat piedāvātajiem pakalpojumiem? Droši rakstiet mums un mēs priecāsimies palīdzēt.

Sazināties ar mums
Facebooktwitterlinkedinmail
winlatLogi un durvis kredītā