Lodžiju, balkonu, terašu un verandu bezrāmju iestiklošana.

Bezrāmju iestiklošana ir viens no modernākajiem lodžiju, balkonu, terašu un verandu iestiklošanas risinājumiem, ko izcilā kvalitātē piedāvā izstrādāt un montēt arī Winlat speciālisti. Tā ir vizuāli pievilcīgākā iestiklošanas konstrukcijas, kas spēj nodrošināt visas priekšrocības, ko sagaida klients izvēloties balkona, lodžijas, terases vai verandas iestiklošanu.

Šo īpašību dēļ, bezrāmju iestiklošana ir kļuvusi par pieprasītu risinājumu celtniecības un remontdarbu nozarē. Izslēdzot nepieciešamību pēc vertikāliem rāmjiem tiek radīts stikla viengabalainības efekts, kamēr atvērtā veidā tiek panākts pilnīgi brīvs atvērums.

Šāda tipa iestiklošanas risinājuma izstrādē tiek izmantots augstas kvalitātes rūdīts stikls ar slīpētām vertikālajām malām. Iestiklošana notiek alumīnijā vadulās, stikla augšā un apakšā. Bezrāmju stiklošanas konstrukcija nodrošina iespēju stiklus viena aiz otra pārvietot starp profiliem, tos pārbīdot un atverot.

Tāpat kā citi iestiklošanas risinājumi, arī bezrāmju stiklojums nodrošina vēja, lietus un sniega aizturēšanu, kā arī pilsētas radīto trokšņu slāpēšanu.

Individuāla bezrāmju konstrukcijas izstrāde.

Pēc individuāla pasūtījuma specifikācijas izstrādāti risinājumi nodrošina iespēju bezrāmju stiklojumu izmantot taisnu, lauztu vai izliektu lodžiju vai balkonu, kā arī dažāda veida terašu un verandu iestiklošanai.

Izvēloties unikālu specifikāciju šo risinājumu ir iespējams pielāgot ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām. Tajā pašā laikā tiek garantēts, kas neatkarīgi un specifikācijas un individuālā risinājuma īpašībām, saglabājas augstas kvalitāte un ilgtspējība, ja tiek veikta atbilstoša kopšana.

Bezrāmju iestiklošana tiek veikta ar konstrukciju, kura tiek veidota izmantojot rūdīto stiklu, alumīniju, nerūsējošo tēraudu, plastikātu, neilons un silikonus. Šie materiāli nodrošina konstrukcijas  darbības ilgtspējību un noturību pret ārējās vides ietekmi.

Galvenās atšķirības un priekšrocības, ko sniedz bezrāmju iestiklošana.

Līdzīgi kā citi iestiklošanas risinājumi, arī bezrāmju stiklojum savu popularitāti ir ieguvis tam piemītošo īpašību dēļ, ko spēj novērtēt dažādi klienti. Šī risinājuma īpašības un priekšrocības ir:

  • iekļaušanās ebkura objektā, ko nodrošina tā neuzkrītošais un gaumīgais dizains
  • viengabalaina stikla efekta radīšana
  • ievērojami lielāka gaismas caurlaidība, kas saglabā aizsardzību pret vēju, lietu un sniegu
  • stikla daļu bīdīšanas iespējamība
  • uzlabota skaņas un termoizolācija
  • laba izturība (arī pret dažādiem triecieniem), ko nodrošina 6 līdz 10 cm biezais, rūdītais stikls
  • izstrādāts izvēloties augstākās kvalitātes, standartiem atbilstošus materiālus
  • laba gaisa ventilācija, kas pasargā no aizsalšanas ziemā

Klientu vēlmēm atbilstoša, draudzīga apkalpošana.

Iepriekš minētie materiāli, kas tiek izmantoti konstrukciju izgatavošanā garantē ikviena klienta prasībām atbilstošu kvalitāti, kā arī vieglu kopšanu. Stingrā kvalitātes kontrole, kas tiek veikta visa risinājuma izstrādes procesa laikā garantē, ka tiek novērsta mehānisku bojājumu veidošanās.

Mūsu speciālisti ir gatavi palīdzēt jums izvēlēties piemērotāko risinājumu un specifikāciju, kas ļaus sasniegt jums vēlamo gala rezultātu. Augstas kvalitātes montāžu jums vēlamā laikā veiks zinoši un pieredzējuši meistari.

Lai uzzinātu vairāk par bezrāmju iestiklošanu un dažādiem risinājumiem, jūs varat sazināties ar uzņēmuma Winlat speciālistiem.

winlatLodžiju, balkonu, terašu un verandu bezrāmju iestiklošana.