Alumīnija bīdāmās lodžijas un balkonu iestiklošanas sistēmas.

bīdāmās lodžijas

Alumīnija bīdāmās lodžijas izgatavo no viegliem, bet cietiem profiliem ar bīdāmām vai atveramām daļām. Tās ir relatīvi vienkāršas konstrūkcijas, ar rāmi 60-90 mm, kurā pa divām vai trīm vadulām uz rullīšiem virzās vērtnes, analoģiski skapja-kupejas durvīm. Vērtņu daudzums var būt dažāds, pēc pasūtītāja pieprasījuma. Bīdāmās konstrūkcijas izmanto vienlaidus stiklu 4-5 mm biezumā, un piedāvā moskītu tīklu.

Bīdāmās lodžijas iestiklošanai pielieto dažādus profīlus.

Viens no variantiem – ir 60 mm biezs profils, kas paredz 50% atveršanu no iestiklošanas laukuma. Vienlaicīgi var atvērt 2 jebkuras vērtnes no četrām. Bīdāmie logi lodžijām ar trīm vērtnēm, un trīm sliedem, izmanto 90 mm profilu, kur vienlaicīgi var pabīdīt 70% vai divas vērtnes no trijām.

Bīdāmie logi lodžijām lieliski piestav lodžiju un balkonu iestiklošanai.

Tām ir neliels svars, tāpēc tās nerada lielu spiedienu uz balkona paneļi. Bīdāmās lodžijas ir konstrūkcijas, ar kuru palīdzību var efektīvi izmantot brīvu telpu pat šauros balkonos. Bīdāmās logu sistēmas tiek piedāvātas aukstā un siltā izpildījumā. Aukstais iestiklošanas variants, pasargā no vēja un lietus,  trokšņa un putekļiem, kā arī pasargā telpu no nevēlamu personu iekļūšanas. Katrai bīdāmai vērtnei ir rokturis – slēdzene, kas atveras tikai no iekšpuses. Bīdāmās sistēmas silts variants, ir domāts apkurināmām telpām un ir krietni dārgāk.

Bīdāmās durvis terasēm – izvēles bagātība.

Alumīnija profilu sistēmu izmanto verandas un terases, balkonu un lodžiju iestiklošanai. Lai gan tā ir relatīvi vienkārša, sistēma ļauj izgatavot sarežģītas konstrūkcijas. Cietus profilus neietekmē temperatūras svārstības un deformācijas. Saliekamās durvis un bīdāmās terases vai balkona durvis ir arī pāris no piedāvātiem durvis variantiem, ko pieleito terases iestiklošanā.

Bīdāmas terases ir populārs un nedārgs risinājums.

Bīdāmo variantu bieži pielieto privātmājas terases iestiklošanai, radot papildus komfortu un mājīgumu. Visur, kur ir nepieciešama ieeja telpā no dažādām pusēm, piemēram, vasaras kafejnīcā. Bīdāmās durvju sistēmas būtisks pluss – tā ir paredzēta izmantošanai dažādos klimatiskos apstākļos, saglabājot hermētiskumu. Durvīm uz terasi var būt piedāvāts divpusējais rokturis ar atslēgu, un zemu slieksni. Bīdāmās lodžijas sistēmas profilu standarta krāsas ir balta, pelēka un brūna, tomēr ir pieejamas jebkuras krāsas pēc RAL kataloga, kā arī moskītu sieti.

Iestiklošanas apraksts:

  • Montāža 2-3 stundas
  • Var uzstādīt moskītu tīklu
  • Izgatavošana 2-3 nedēļas
  • Atveramās daļas ar 38 mm platu profilu
  • Vienlaidus 4-5 mm stikls vai stikla pakete
  • Konstrukcijā izmanto nerūsējošus materiālus
  • Piedāvā zemu slieksni verandu un terašu durvīm
  • Blīvējums izslēdz vēja iekļūšanu un vērtņu vibrāciju
  • Vienā rāmī var uzstādīt no 2 līdz 6 kustīgām vērtnēm

Lodžiju iestiklošana – ir process, kura nianses mums labi zināmas.

Mūsu speciālisti uzstāda bīdāmās sistēmas no 2005. gada, un tiem ir bagāta pieredze, tāpēc mēs kvalitatīvi un operatīvi veicam montāžas un apdares darbus.

 

Iestiklojuma variānti Bīdāmās konstrukcijas priekšrocības Balkonu iestiklošanas sistēmas

Facebooktwitterlinkedinmail
winlatAlumīnija bīdāmās lodžijas un balkonu iestiklošanas sistēmas.