Bīdāmās logi un sistēmas – balkoniem un lodžijām.

Bīdāmās logi un sistēmas – balkoniem un lodžijām.

Bīdāmie logi lodžijām un balkoniem.

Tās ir mūsdienīgas sistēmas, ka airvien plašāk tiek ieviestas celtniecības un remontu laikā. Šis ir logu paveids, kad stiklotie rāmji nevis veras uz iekšu vai āru, bet gan atverot- aizverot logu, kustīgās vērtnes virzās paralēli nekustīgajām logu paketēm. Bīdāmās sistēmas logi lodžijām – ir vesels mehānisks komplekts. Vispirms, tie bīdās pa speciālu sliedi. Bet bīdīšanas procesu nodrošina šarnīri, fiksatori, ritošā daļa.

Bīdāms logs – tas dzīvokļa/ mājas iemītniekiem dod rindu priekšrocības:

– vispirms ekonomē vietu telpā,

– salīdzinot ar “klasiskajiem” logiem, telpā laiž par 10-15% vairāk gaismas no ārpuses;

– aizvērtā stāvoklī blīvi aizslēdzas, tas svarīgi gada aukstajos mēnešos-kad iekštelpā ir jāsaglabā siltums;

– blīvais slēgums aizvērtā versijā aizsargā arī no ielas trokšņiem;

– bez trokšņa arī pati logu konstrukcija strādā, tai bīdoties pie atvēršanas/aizvēršanas;

– ir ļoti mūsdienīgs skats, kas labi sasaucas ar pārējām dzīvokļa/mājas mūsdienīgām konstruktīvām detaļām;

– ir ugunsdrošs, nepakļaujas degšanai;

– ir pietiekami izturīgs un trieciendrošs.

Bīdāmie logi ir vairāku veidu. Izšķir paralēli bīdāmos – kad vērtnes virzās attiecībā pret citām, un tās var izkārtot pēc vēlamās kombinācijas. It sevišķi, ja vērtņu skaits ir 3 un 4, atsevišķos gadījumos vēl vairāk. Ir horizontāli bīdamie logi – kad vērtnes attiecīgi kustas horizontāli. Ir vertikāli bīdāmi, kad vērtnes pie atvēršanas un aizvēršanas kustas vertikālā virzienā.

Bīdāmie balkona un lodžiju logi.

Šīs bīdāmās logu sistēmas šodien ir neatņemamas mūsu sadzīviskā dizaina sastāvdaļa. Balkona bīdāmie logi neaizņem vietas telpā, vējā nedeformējas un negrab. Šādus logus ērti izmantot, ja balkons ir šaurs. Vienlaikus tie aizsargā no aukstuma ziemā un no karstuma vasarā, balkona bīdāmie logi ir papildus aizsegs no visiem atmosfēras nokrišņiem.

Balkons no lodžijas atšķiras ar to- ka tas ir mājas piebūve ārpus nama nesošās sienas. Iepretīm tam, ka lodžija iebūvēta iekšpus mājas konstrukcijas, tai ir tikai viena virsma, kas atvērta uz ārpusi. Attiecīgi bīdāmi logi balkoniem aizņems trīs plaknes, kamēr lodžijai – tikai vienu. Neskaitot sienu starp dzīvokli un balkona/lodžijas laukumu.

Izšķir silto un auksto iestiklošanu. Pirmajā gadījumā tie pielietoti bīdāmās logu sistēmas, kas ir domātas apkurināmām telpām. Otrajā reizē tiek lietotas bīdāmo logu aukstie varianti, kas domāti vēju un atmosfēras nokrisņu aizturei, aizsardzībai no putekļiem un trokšņiem, taču aizsargājamo telpu nav paredzēts apkurināt. Iestiklojot balkonus un lodžijas – tas nozīmē, ka savam dzīvoklim pievienojam papildus platību. Galu galā- iestiklošana palielina drošību arī pret nelūgtām personām ar ne visai godīgiem nodomiem. Nav mazsvarīgs arī finansiālais aspekts, veicot silto stiklošanu- šis darbs maksā vairāk.

Balkonu un lodžiju bīdāmā stiklošana.

Šodien aizvien varāk pakalpojums – stiklošana ar bīdāmām sistēmām – tiek pieprasīts. Tā ir vesela darbību virkne, un darbus ieteicams uzticēt speciālistiem. Kuri veiks ne tikai visus tehniskos darbus, bet arī juridiski sakārtos lietas. Jo darbu gaitā nepieciešams grozīt dzīvokļa plānojumu. Iesākumā tiek veikta sagatavošana: tiek aizdrīvētas visas spraugas, kādas ir neizbēgamas neremontētos balkonos un lodžijās. Pēc tam seko pati iestiklošana, te jāņem vērā, ka uzstādāmie logu bloki būs ārējie dzīvokļa logi. Līdz ar to ir jāizvēlas logu profili, kas labi saglabā telpās siltumu.

Kad iestiklošanas darbi ir noslēgušies, tad jāveic ir balkona/lodžijas iekšējās sienas demontāža. Uzmanību- bieži vien tā ir ēkas nesošā siena, tamdēļ to var nojaukt tikai daļēji. Un, kā jau minēts, juridiski saskaņojot ar attiecīgajām ēkas uzraudzības institūcijām. Darbu izskaņā nepieciešams veikt iekšējos apdares darbus. Beigām iegūstam bīdāmo lodžiju, kas priecēs cilvēkus ilgu laiku.

Bīdāmie logi lodžijām un balkoniem tiek jau rūpnīcā gatavoti no dažādiem materiāliem. Pamatā no alumīnija, no pvc materiāliem. Koks kā materiāls tiek šodien tiek lietots retāk, tomēr tas aizvien sastopams ekskluzīvāku mājokļu logu konstrukcijās.

Alumīnija bīdāmie logi.

Alumīnijs kā bīdāmo logi materiāls uz šodienu ir dominējosais. Šis metāls jau no dabas ir ar vairākām labām īpašībām. Tas ir viegls, reizē izturīgs un nekorodē. Pateicoties tam, ka alumīnija izstrādājumi, tostarp alumīnija lodžiju sastāvdaļa, pēc apstrādes ātri pārklājas ar izturīgu oksīdu kārtu. Kas neļauj atmosfēras mitrumam piekļūt iekšējiem slāņiem. Alumīnija derīgās īpašības pastiprinās, ja to ražošanas procesā leģē. Leģēšana ir alumīnija vairākkārtīga uzkarsēšana līdz sarkankvēlei un lēna atdzesēšana.

Alumīnija bīdāmie logi līdz ar to ir ērti lietošanai. Tie ir viegli, izturīgi, viegli padodas apstrādei ar krāsu vai aplikācijas materiāliem. Un arī vizuāli ir pievilcīgi un mūsdienīgi. Tos viegli kopt ikdienā. Tie praktiski nekorodē, līdz ar to ir tiem ir garš lietošanas mūžs.

Aizvien biežāku pielietojamību rod bīdāmās alumīnija lodžijas. Lodžijas tradicionāli ir ar nelielu telpu, un tamdēļ praktiski nav citi varianti, kā lietot bīdāmos logus.

PVC vai plastikāta bīdāmie logi.

Kā jau nosaukums liecina, bīdāmās sistēma tiek ražotas arī no mākslīgajiem plastmasu materiāliem. Salīdzinot ar cita veida logiem, pvc logu sistēmām ir dažas priekšrocības:

– tos var izveidot pilnīgi hermētiskus, līdz ar to ir vēl lielākas iespējas saglabāt siltumu iekštelpās;

– nodrošina gandrīz pilnīgu skaņu izolāciju;

– materiāls ir ekoloģisks un nerada problēmas veselībai;

– viegli remontējami, part bez demontāžas;

– arī lētāki pie uzstādīšanas un remontdarbiem.

PVC bīdāmie logi ir vizuāli pievilcīgi. Vēl jo vairāk, tos viegli iespējams apdarināt dažādos krāsu toņos un aplikācijas materiālos.

Strādājam mūsu klientiem.

Bīdāmās logu sistēmas tiek izgatavotas jau rūpnīcā, piemērojot visaugstākos tehniskos un kvalitātes standartus. Ražošanas procesu uzrauga kvalitātes kontrole. Lai atrastu jums piemērotāko risinājumu un vienotos par vēlamāko piedāvājumu- mūsu speciālisti ir gatavi palīdzēt.

Vispirms mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties, saskaņā ar vēlmēm un iespējām, labāko bīdāmo logu risinājumu. Sertificēti meistari ar vairāku gadu profesionālo pieredzi piegādās un uzstādīs bīdāmo logu sistēmas jums vēlamajā laikā. Ja ir vēlme uzzināt vairāk informāciju par bīdāmajiem logiem, jūs esiet laipni aicināti sazināties ar mūsu speciālistiem.

Viss, protams, maksā. Taču mūsu speciālisti pie pegādes un uzstādīšanas darbiem piedāvās – pievilcīgas bīdāmo logu cenas. Vēl izdevīgāk būs, ja vienlaikus uzstādīsiet vairākus bīdāmo logu sistēmas. Ja finanses uz šo brīdi neļauj veikt šos darbus, tad ir iespēja veikt šos darbus arī uz kredīta. Vairāk informācijas par šo iespēju ir mūsu lapas attiecigajā sadaļā.

G R O Z S

Sazināties ar mums