Alumīnija logu ražošana

Alumīnija logu ražošana

Alumīnija logu ražošanas tehnoloģija un procedūra:

Alumīnija konstrukciju ražošana sastāv no vairākiem posmiem.

1) Pirmais solis ir konstrukciju aprēķins. Lai veiktu precīzu aprēķinu, sūtiet pieprasījumu uz e-pastu winlat.lv@gmail.com, norādot nepieciešamos datus:

a) konstrukciju izmēri

b) siltuma taupīšanas prasības (auksts / silts). Aukstajam stiklojuma veidam parasti ir viens stikls 4-6mm, siltajām ir obligāti 2 vai 3 stikli ar kopējo biezumu līdz 50mm.

c) atveramo logu vai durvju veids (verami / bīdāmi).

d) rāmja krāsa iekšpusē un ārpusē

e) tālruņa numurs, vienmēr ir jautājumi, kurus sarunā ātrāk un vieglāk apspriest

Pēc visu detaļu noskaidrošanas nosūtīsim tāmi. Klients apstiprina pasūtījumu, un sākas ražošanas posms, mūsu mērnieks izbrauc objektā veikt mērījumus.

2) Logu mērīšana - jāveic uzņēmuma pārstāvim, pēc šīs procedūras atbildība pāriet uz ražotāju. Arī šis pasākums tiek uzskatīts par daļu no ražošanas procesa, jo gala rezultāts lielā mērā ir atkarīgs no mērītāja pieredzes. Mērījumā tiek noteikti ne tikai konstrukciju izmēri, bet arī izvēlēts logiem optimālais alumīnija profils, kā arī uzstādīšanas metode.

3) Precīzas specifikācijas sastādīšana - neatkarīgi no uzņēmuma aprīkojuma līmeņa projektēšanas nodaļa sastāda detalizāciju, rasējumus un griešanas kartes. Šie dokumenti tiek nodoti ražošanas cehā.

4) Stikla paketes izgatavošana - šis posms notiek vienlaikus ar profila konstrukciju sagatavošanu. Uzņēmums negaida, kad tiks izgatavoti rāmji un vērtnes, jo stikla pakešu izgatavošanas laiks var svārstīties no 2 līdz 8 nedēļām. Arī šie logu konstrukciju elementi ir izgatavoti pēc rasējumiem no specifikācijas.

5) Profilu griešana - Sešmetrīgas detaļas tiek grieztas uz darbagaldiem ar manuālu vai automātisku vadību. Detaļu galus sazāģē 45 ° vai 90 ° leņķī. Leņķa slīpums ir atkarīgs no detaļu veida un sistēmu veida, jo logiem un durvīm, kas izgatavoti no dažādu sēriju alumīnija profiliem, ir strukturālas atšķirības.

6) Profilu urbšana un frēzēšana - atkarībā no uzņēmuma aprīkojuma līmeņa tiek veikta manuālā vai automātiskā režīmā. Šajā posmā detaļās, kas sazāģētas līdz vajadzīgajam izmēram, tiek izfrēzēti caurumi slēdzenei, rokturis ar rotējošo cilindru, eņģes un drenāžas caurumi. Visi elementi ir sagatavoti stiprinājumu nostiprināšanai un savienošanai viens ar otru.

7) Profilu tīrīšana - pēc griešanas, urbšanas un frēzēšanas profilu iekšējās kamerās var palikt sīkas skaidas un metāla putekļi. Ja montāžas laikā šīs mazās daļiņas nokļūst savienojumos, var rasties problēmas ar savienojumu hermētiskumu. Tāpēc tie tiek nekavējoties noņemti.

8) Montāža - visas detaļas, kas veido vērtnes un rāmjus, tiek savienotas viena ar otru, izmantojot vai nu pašvītņojošās skrūves, skrūves un montāžas stūrīšus (leņķus), vai arī saspiežot stūrus ar speciālu līmi, pēc šīs darbības detaļas tiek turēti vismaz 12 stundas, uz nākamo montāžas posmu viņi dosies tikai rīt. Pateicoties šai tehnoloģijai, rāmim nav pretdarbības, tas kļūst par monolītu izstrādājumu. To vairs nav iespējams izjaukt, lai nomainītu vienu daļu, ja nepieciešams, rāmis tiek izgatavots pilnībā no jauna.

9) Blīvju uzstādīšana - alumīnija konstrukcijas ir aprīkotas ar elastīgām blīvējuma gumijām visos posmos: pēc griešanas, montāžas laikā un pēc montāžas. Darbību secība ir atkarīga no sistēmas zīmola.

10) Furnitūras montāža - atvēršanas mehānismu detaļas tiek ievietotas profilu rievās un saspiestas ar speciālām fiksācijas tapām.

11) Atvēršanas sistēmu darbības un regulēšanas pārbaude. Eņģes vērtnēs - bīdāmie un veramie alumīnija logi ir aprīkoti ar dažāda veida eņģēm, tai skaitā atvērtajām un slēptajām. Tie ir piestiprināti ar skrūvēm iepriekš izurbtos caurumos vai ar spailēm.

12) Liela izmēra stikla paketes uzstādīšana faktiski tiek veikta pēdējā, lai nesabojātu logu konstrukciju elementus. Stikla paketes tiek ievietoti gaismas atverēs, fiksēti ar speciāliem starplikām, nospiesti ar stiklojuma distanceriem, pēc tam tiek ievietota blīvējuma gumija.

13) Logu transportēšana uz objektu Liela izmēra stikla paketes, kas izgatavoti no alumīnija profiliem, transportēšanas atvieglošanai visbiežāk tiek izņemti un piegādāti uz adresi izjauktā veidā. Rāmji un lielizmēra elementi tiek saskrūvēti uz vietas. Atsevišķus elementus izgatavo cehā, bet gala stiklojuma montāža tiek veikta uz vietas. Tas ir saistīts ar grūtībām kopējo konstrukciju transportēšanā un uzstādīšanā. Šo metodi izmanto gadījumos, kad fasādes tiek iestiklotas, izmantojot fasādes stiklojumu vai elementu sistēmas. Jāpatur prātā, ka alumīnija profilu rāmji tiek montēti dažādos veidos, tehnoloģijas izvēle ir atkarīga no sistēmas veida. Visas šuves pirms savienošanas tiek apstrādātas ar īpašiem hermētiķiem. Pēc visu ģeometrisko formu pārbaudes tiek ievietoti un hermetizēti stikla paketes. Pateicoties šīs procedūras īstenošanai, tiek samazināts risks izpūst cauri durvīm un rāmjiem, kā arī ūdens plūsma starp stikla pakešu logiem.

14) Apdares darbi. Pabeidzot stiklojuma sistēmu montāžu alumīnija rāmjos, mūsu uzņēmums var piedāvāt aiļu apdari, izmantojot dažādas tehnoloģijas, piedāvāsim piemērotākos materiālus un optimālo cenu.


G R O Z S

Sazināties ar mums