Alumīnija logi un durvis, pielietošana un īpatnības.

alumīnija logi

Alumīnija logi un durvis tiek ražotas no augstas izturības profiliem jau desmitiem gadu. Tas ir cieto profilu sistēma, kas ļauj izgatavot alumīnija logus, durvis, ziemas dārzus, terases, verandas un lielgabarīta konstrūkcijas. Visi profili, ko izmanto alumīnija durvju un logu ražošanai, ir izturējuši laika pārbaudi, tie teicami iztur biežu lietošanu un lielas slodzes.

Alumīnija logi atšķiras ar mazu svaru un augstu izturību.

Logi un durvis no alumīnija labi der visu veidu iestiklošanai, īpaši lielu platību stikla konstrūkcijām. Alumīnija durvis – ir nepieciešamība sabiedriskajās ēkās, jo tikai tās spēj darboties pie lielām slodzēm, saglabājot savu hermētiskumu. Alumīnija logi ar stikla paketi pielieto vietās, kur nepieciešams iestiklot lielas platības, šādas konstrūkcijas spēj izturēt stiprus triecienus un brāzmainu vēju. Alumīnija logu profils saglabā savas īpašības ilgus gadus un spēj izturēt pat ļoti lielas temperatūras svārstības.

Alumīnija bīdāmās durvis

Atkarībā no iestiklošanas veida alumīnija profils durvīm un logiem var būt „auksts” un „silts”. Alumīnija profili ļauj izgatavot bīdāmās durvis, veramās durvis un logus, kā arī visādus iestiklošanas veidus. Durvis no aukstā profila ir lētāk, jo tie ir no vienas kameras profila. Silts alumīnija profils logiem vai durvīm ir daudzkameru sistēma, ko sadala „termo-tilts”, t.i., starp ārējo un iekšējo profila sienu ir termo-ieliktnis, kas neļauj profilam būt aukstam telpas iekšpusē.

Aukstais profils:

  • Aizsargā telpu no sniega, vēja un putekļiem, tas noder lodžiju un balkonu, terašu un verandu iestiklošanai
  • Profils 40-90 mm
  • Stikls 4-6 mm
  • Furnitūra veramā, bīdāma

Siltais profils:

  • Ļauj izgatavot siltus alumīnija logus, kas paredzēti uzstādīšanai jebkurās apkurināmās telpās
  • Profils 52-78 mm
  • Stikla pakete līdz 48 mm
  • Furnitūra veramā, bīdāma

Alumīnija starpsienas PT50 sistēma paredzēta iekšējo konstrukciju izgatavošanai: vitrīnām vai starpsienām, kā arī bīdāmajām durvīm. Sistēma ļauj lietot stikla, alumīnija paneļus, «sandwich» tipa aizpildījumus, kā arī polikarbonāta paneļus biezumā līdz 40mm.

Alumīnija pakešu logi PE68 ir trīskameru profilu sistēma ar 32mm termo ieliktni un divkomponentu centrālo blīvējumu, kas garantē augstu termoizolāciju. Trīskameru profili dod iespēju izgatavot lielu izmēru konstrukcijas. Sistēmā var pielietot aizpildījumus 18-59mm biezumā, kā arī šī sistēma ļauj izgatavot arkveida konstrūkcijas.

Alumīnija durvis PE68 ir trīskameru sistēma, kas paredzēta termiski izolētu ārdurvju konstrukciju izgatavošanai. Sistēmā ir 24mm biezs termoizolācijas ieliktnis, konstrukcijas biezums ir 68mm.

Siltie logi PE78 ir četrkameru profilu sistēma, kas paredzēta īpaši paaugstinātām siltumizolācijas prasībām (Uw = 1,2-1,9 W / m2K). Konstrukcijas rāmja profila dziļums ir 78mm.

Siltās durvis PE78 ir četrkameru profilu sistēma, kas paredzēta īpaši paaugstinātām siltumizolācijas prasībām. Pārsvarā  tos liek kā ārējās durvis, bet koka durvis ar stikla paketēm jāliek iekšpusē. Četrkameru konstrukcija īpaši izceļas ar palielinātu profilu cietību un izturību, kā arī šī sistēma ļauj izgatavot lielizmēra konstrūkcijas.

Alumīnija ugunsdrošas durvis NT78EI ir trīskameru sistēma, kas paredzēta ugunsdrošu konstrūkciju izgatavošanai. NT78EI ļauj ražot vienu vai divviru durvis, kas atveramas uz iekšu un āru, kā arī šai sistēmai pieejami dažādi sliekšņu risinājumi. Sistēmā tiek lietotas termoizolācijas uzlikas 35mm platumā, konstrukcijas profilu maksimālais dziļums ir 78mm.

Mēs izgatavosim jebkuras sarežģītības alumīnija konstrūkcijas, tai skaitā bīdāmās sistēmas, vai saliekāmās durvis, kuras var izmantot vasaras kafejnīcās un citos objektos.

Alumīnija logi un durvis, pielietošana un īpatnības.
4.8 (96.67%) 6 vote[s]
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
winlatAlumīnija logi un durvis, pielietošana un īpatnības.